Ana sayfa Haber Fortnite: 3. Haftadaki Gizli Savaş Yıldızının Yeri

Fortnite: 3. Haftadaki Gizli Savaş Yıldızının Yeri

2

Geliştirici Epic Games; PS4, Xbox One, PC, Switch ve mobil oyuncular için Fortnite ile ilgili yeni bir takım zorluklar çıkardı. Her zamanki gibi, belirli bir haftanın tüm görevlerini tamamlarsanız; ilgili “kar yağışı” yarışmasını tamamlayacaksınız.

Bu yarışma; 6. Sezon av partisiyle eşdeğer oldu. Oyuncuları son derece zor görevler bekliyor. Aşamaları her geçtiğinizde oyunun kilitleri açılacak.

Fortnite Kar Yağışı Yarışmasında Oyuncuları Neler Bekliyor ?

Oyunda, bir yere gizlenmiş ücretsiz bir eşyaya işaret eden ince bir ipucu da bulunuyor. 6. Sezonda olduğu gibi söz konusu öğe; birkaç haftalık zorluklar kümesine bağlı olarak ya bir Savaş Yıldızı (savaş geçidinizi bir kat artırır) ya da bir sembol (Profil simgesi olarak kullanabileceğiniz) şeklindedir.

Fortnite’ın haritasında; sezonun başında tanıtılan yeni alanlardan biri olan Frosty Flights’ın hangarında bazı karakterler göreceksiniz. Oyunu bu karakterler yardımıyla devam ettireceksiniz.

  • Oyunun başında Frosty Flights’a gidin ve en doğusundaki hangarı bulun.
  • Savaş yıldızınız içeride görünecek.
  • Savaş yıldızınızı bir seviye daha yükseltmek için herhangi bir öğeyi toplayın ve yeni Buz Krallığı cildinin kilidini açmaya bir adım daha yaklaşın.
  • 3 haftalık zorlukları tamamlamadıysanız ve yükleme ekranını açmadıysanız, öğeyi bulamazsınız.

Geliştirici Epic Games kısa bir süre önce 7. Sezon 3. Hafta mücadelesini sundu. Bu özel görevler oldukça basittir ancak Fortnite haritasına aşina değilseniz, size en fazla sıkıntı verebilecek olanı; üç kayak kulübesi arasında arama yapmanız olacaktır. Fortnite ile ilgili yaşanan haftalık gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here