Ana sayfa Haber Fortnite: 1. Hafta Gizli Savaş Yıldızı Rehberi

Fortnite: 1. Hafta Gizli Savaş Yıldızı Rehberi

0

Fortnite oyununun 7. Sezonu resmen; PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch ve mobil cihazlarda sürüyor. Epic Games keşfetmeniz için; harita, yeni bir düzlem araç, daha evcil hayvanlar gibi.birçok özellik de aktardı. 7. Sezonda yer alan tüm aşamalar; oldukça zorlu bölümleri barındırıyor.

Fortnite 7. Sezon 1. Hafta Gelişmeleri

Her zamanki gibi Epic; 7. Sezon boyunca her hafta Fortnite için yeni bir takım zorluklar çıkaracak. Bunlar bir kez daha iki kategoriye ayrıldı: Herkes için uygun olanlar ve sadece Savaş Geçidi sahipleri için olanlar.

Bu zorlukların tamamlanması sizi XP ile ödüllendirecek ve Savaş Geçidinizi yükseltecek. Böylece yeni 7. Sezon Savaş Geçidi ödüllerinin kilidini açabileceksiniz.

Standart haftalık görevlerin başında Epic; bu sezon yeni kar yağışı zorlukları da ekledi. Bunlar 7. Sezonun, 6. Sezondaki avcı mücadelesi zorluklarına eşdeğerdir. O haftada sizler için belirlenen tüm zorlukları bitirerek oyunu tamamlayabilirsiniz.

Tüm zorlukları bir hafta boyunca tamamlarsanız, yükleme ekranının kilidini açarsınız. Ayrıca bu sezon en önemli olan nesne savaş yıldızıdır. Sezon 6’daki Avcılık Partisi mücadelesinde olduğu gibi; ilgili Kar Yağışı yarışmasını ilk kez tamamlamadıysanız ve yükleme ekranının kilidini açmazsanız, bu Savaş Yıldızı adada görünmez.

Fortnite 7. Sezon ile ilgili tüm gelişmeleri, sizlere anında aktarmaya devam ediyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here