Ana sayfa Haber For Honor, aylık 1 milyon oyuncuya ev sahipliği yapıyor!

For Honor, aylık 1 milyon oyuncuya ev sahipliği yapıyor!

0

çıkışını tam geçen sene, bugün yapmış olan For Honor, aylık 1 milyon oyuncuya ev sahipliği yapıyor. Ubisoft ekibinin açıklamaları ile öğrendiğimiz bu bilgiye göre, bahsettiğimiz 1 milyon oyuncu, benzersiz oyuncu. Yani tekrar eden bir oyuncu sayısı değil. Ayrıca bu oyunun toplam oyuncu sayısı da şu an 7.5 milyon sayısına ulaşmış durumda. Yani, şu an bu oyunu oynayan kitlenin, oldukça çekirdek bir kitle olduğunu düşünebiliriz sanırım.

Ubisoft ekibinin, 2018-2019 mali yılı için piyasaya sürmeyi planladığı 2 adet, henüz duyurulmamış video oyunu bulunuyor. Bazı oyuncular, bu oyunlardan bir tanesinin For Honor 2 olacağını tahmin ediyordu ama bu rakamlara baktığımız zaman, Ubisoft ekibinin henüz devam oyunu yapacağını düşünmüyoruz. Bu oyun da muhtemelen Tom Clancy”s Rainbow Six: Siege gibi uzun yıllar boyunca yaşayacaktır.

“Tarihin birbirleriyle yüzleşen en ikonik savaşçıları olarak savaş meydanlarının kanlı vahşetine tanık olun. çevik Chosen, vahşi Warborn ya da Lejyon”ların cesur şövalyeleri arasında seçim yapın ve toprak elde etmek ve zafer kazanmak için savaşın. Düşmanlarınızı dize getirmek için kurnaz stratejiler ile acımasız yakın dövüş yeteneklerini takım oyunuyla birleştirin. For Honor”ın yenilikçi Art of Battle sistemi size tüm vuruşların, tüm darbelerin ve her silahın ağırlığını hissetmenize olanak sağlar. Kendi savaşçı imajınızı oluşturmak için karakterlerinizi özelleştirin. Silahlar ve zırhlar neredeyse sınırsız kombinasyonlarla tamamen özelleştirilebilirler.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here