Ana sayfa Donanım Focal Bird’ün kanatlarıyla uzak diyarlara yolculuk!

Focal Bird’ün kanatlarıyla uzak diyarlara yolculuk!

0

Focal”in yeni serisi Bird yalnızca yeni bir seri değil, aynı zamanda adı ile birlikte büyük önem taşıyan yeni bir kavram…

Müzikseverlerin tüm beklentilerini karşılamak ve kullanım kolaylığı sağlamak adına tasarlanan Focal Bird”ü; mümkün olan en küçük boyutlu, yenilikçi teknik çözümlere sahip, maksimum müzik performansı ile güçlü bir kimliğe sahip, oldukça ekonomik bir sistem olarak niteleyebiliriz.
focal bird

 

Focal Bird, “gerçek” müzik ile “sanal” müzik arasında kablosuz ses transferi sağlayan bir köprü vazifesini üstleniyor.
 

Net ve güçlü ses veren 14 cm “lik diameter”i, kompakt hoparlörlerin en çarpıcı sesine sahip olan Focal Bird”ün dünyası sizi de çoktan cezbetmiş olmalı –ki bu satırları okuyorsunuz…
 

“Cocotte” ya da “Tulip” modeli ile iki farklı stand alternatifi, çok eksenli topu ve soket eklemi, gizli kablolama, manyetik ortak kapak ve entegre duvar ve tavan bağlantısı… Focal Bird için tasarlanan her bileşen, sizin müzikten daha fazla keyif almanız için yaratıldı!

 

 

Seçtiğiniz akustik ses yüksekliği ve odanızın boyutlar dahilinde, müziklerinizi farklı ortamlarda yeniden keşfedebilirsiniz. Bir subwoofer”a ihtiyacınız kalmadan muhteşem bas performansından etkilenecek, hatta Focal Bird”e geniş bir açık alan veriseniz kanatlarını sonuna kadar açarak sizi olduğunuz yerden alıp başka diyarlara uçuracaktır. Bu küçücük kuşlar ile ne kadar ötelere uçarım diye aklınızdan bir fikir geçiyorsa hemen bu fikirden vazgeçmenizi, ve bu yeni seriyi test etmek için en yakın Extreme Audio”ya uğramanızı tavsiye ediyor; var olan ve gelecekte karşımıza çıkacak olan ses formatlarını destekleyen Focal Bird ile bir an önce tanışmanızı öneriyoruz.
focal bird

Evinizin dekorasyonu ne olursa olsun bütünlük sağlayan tasarımı ile Focal Bird, iPhone, iPod ya da iPad”iniz ile uyum içerisinde çalışır. Kleer kablosuz teknolojisi ile sizde müzik gibi özgürleşir ve dilediğiniz odanızda müziğin keyfine varabilirsiniz.

www.extreme-audio.com
 

GALERİYİ GöRMEK İçİN TIKLAYINIZ.

 

 

focal bird

 

 

focal bird

 

 

focal bird

 

 

focal bird

 

 

focal bird

 

 

focal bird

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here