Ana sayfa Donanım Flash”a özel tasarlanmış ilk kurumsal veri depolama sistemi

Flash”a özel tasarlanmış ilk kurumsal veri depolama sistemi

0

Kurumsal veri depolama sistemi XtremIO, Flash’a özel tasarlandı, kendi pazarında öncü firmanın sistem özellikleri ve kendine has ve üstün mimarisi ile gerçek zamanlı uygulamalar için tutarlı ve öngörülebilir performasıyla beraber daha az gecikme ve bekleme süresi sunuyor.

EMC2’nin çözümü olan XtremIO, “Scale-out enterprise” veri depolama cihazı, tamamen Flash disklerden oluşuyor. Bu flash disklerin sağladığı yüksek performans, XtremeIO’nun vazgeçilmez özellikleri harmanlandığında  en düşük bekleme süresini (response time) sağlıyor. I/O yazılımının performansı stabil olmakla meşhur, gün geçtikçe azalan performans problemini rafa kaldırıyor. Bununla birlikte, işlevlerini CPU ve hafıza bazında yaptığı için flash diske yazılma düşük seviyede. 

Kendi içerisinde sağladığı tasarruf modları ürünlerin ömrünü en az 7 yıl olarak belirleyip ayrıca ekonomik çözümler de getirebiliyor.  özellikle yüksek koşu gerektiren database uygulamaları, VDI ve Virtual Server için tasarlanan en uygun çözüm olduğu söyleniyor. Basit arayüz tasarımı ve basit sistem yönetimiyle de, bu konuda ergonomik kullanım sağlıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here