Ana sayfa İnternet Firefox 4, 22 Mart”ta yayınlanacak!

Firefox 4, 22 Mart”ta yayınlanacak!

0

Mozilla’nın geliştirdiği Firefox, aylardır merakla beklenen yeni versiyonu Firefox 4 ile 22 Mart’ta internet dünyasının huzuruna çıkmaya hazırlanıyor…
 

Popüler internet tarayıcısı Firefox’un yeni versiyonu Firefox 4’ün, internet üzerinden yayınlanacağı tarihe sonunda karar verildi. Tarayıcının geliştiricisi Mozilla, uzun süredir Firefox 4’ün hata raporlarıyla uğraşarak RC1, beta ve geliştirici kullanıcıları sayesinde hata düzeltme işlemiyle uğraşıyordu. Fakat artık son dönemece girildi ve 22 Mart’ta Firefox 4’ü yayınlayacaklarını açıkladı. Firefox 4’ün RC1 sürümü 9 Mart’ta yayınlanmıştı.

 

Firefox 4
RC1 sürümündeki hataların giderilmesinin uzun sürdüğünü açıklayan Mozilla yöneticilerinden Damon Sicore, 22 Mart’a kadar olan süreçte herhangi bir ciddi hata ile karşılaştıkları durumda, final sürümü iptal ederek RC2 sürümünü yayınlayacaklarını da sözlerine ekledi. Hatırladığınız üzere Firefox 4’ün ilk piyasaya çıkış tarihi olarak Kasım 2010 tarihi seçilmişti fakat, ortaya çıkan açıklar ve açıkların giderilmesiyle ilgili yapılan çalışmalar gereği, yayınlanma tarihinin Mart 2011’e sarkacağı açıklanmıştı.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here