Ana sayfa Haber Final Fantasy XV: Royal Edition duyuruldu!

Final Fantasy XV: Royal Edition duyuruldu!

0

Sadece PlayStation 4 ve Xbox One platformları için duyurulan Final Fantasy 15: Royal Edition, bizlerin de tahmin ettiği gibi aslında Final Fantasy XV oyununun Game of the Year sürümü. Fakat bu sürümün içerisinde, basit bir Game of the Year sürümünün içindeki şeylerden daha fazlası var. Bu yüzden, halihazırda ana oyuna sahip olsanız bile, Royal Edition kesinlikle sahip olmanız gereken bir sürüm. Dilerseniz bu sürümün içerisindeki ekstra şeylere, haberimizin devamından göz atalım.

Final Fantasy XV: Royal Edition içerisinde oyun için çıkmış olan tüm ek paketler ve ücretli/ücretsiz güncellemeler bulunacak. Bu güncellemeler arasında yeni oyun mekanikleri, kullanabileceğimiz araçlar ve çok daha fazlası bulunuyordu. Halihazırda zaten oyunculara sunulmuş olan içerikler haricinde, Final Fantasy 15 oyununun bu yeni sürümü ile yepyeni bir Dungeon ve çok daha fazlası da karşımıza çıkacak.

Bizlere sunulacak olan yenilikler öncelikle bot sürme özelliği olarak görünüyor. Yeni gemimiz ile denizlere açılacağız ama denizlerde ne yapacağız, henüz bilemiyoruz. Fakat yayımlanan yeni videoyabakacak olursak, bizleri dev gibi bir deniz canlısı bekliyor. Ayrıca oyunun ana haritası, Insomnia City Ruins bölümü ile büyüyecek. Haritanın bu bölümünde yepyeni bölüm sonu canavarları ile de karşılaşacağız. Ayrıca Armiger Unleashed isimli yeni bir özellik ile oynanışımıza farklı bir boyut katabileceğiz.

Tüm bunların haricinde, eğer ana oyuna sahip değilseniz, Final Fantasy XV: Royal Edition sürümünün satış fiyatı 50 Dolar olacak. Eğer ana oyuna sahipseniz, sadece 20 Dolar ödeyerek Final Fantasy 15: Royal Edition sahibi olabileceksiniz. Ayrıca, oyunun bu sürümünün çıkış tarihi de 6 Mart 2018 olacak. Bu noktada son bir not da düşelim. PC oyuncularına oyun, bu isimde sunulmayacak çünkü oyunun PC sürümü, saydığımız tüm içerikler ile birlikte, standart bir isim ile, 6 Mart 2018 tarihinde, 50 Dolar fiyat etiketi ile birlikte çıkacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here