Ana sayfa Oyun Fifa 13 çıktı!

Fifa 13 çıktı!

0

FIFA 13 Avrupa ve Türkiye”de aynı anda satışa sunuldu. FIFA dillere destan oynanış şekli ve birçok yeni özelliği ile tekrar karşınızda…

Prestijli E3 Oyun Eleştirmenleri “En İyi Spor Oyunu” ödülünü kazanan FIFA 13 gerçek futbolun tahmin edilemezliğini bire bir yansıtıyor ve hiçbir maçın birbirinin aynı olmayacağını garanti ediyor.

Oyundaki büyük yenilikler sayesinde tüm saha boyunca topu kapmak için gerçek mücadeleler yaşanacak, hücum sırasında oyunculara mutlak özgürlük ve yaratıcılık sunulacak, EA SPORTS Football Club yoluyla yeni online özellikler ve canlı servisler oyuncuları futbolun kalbine ve birbirlerine bağlayacak.
 

 

Yeni özellikler arasında Yetenek Oyunları, İlk Temas Kontrolü, Taktiksel Frikikler ve EA Sports Maç Günü bulunuyor. Maç Günü gerçek dünyadan gelen haberleri manşetler halinde oyuna aktaracak. Sakatlıklar, cezalar, takımların form durumları ve medyadaki dedikodular oyun içi yorumlara ve maçlara etki edecek. Gerçek dünya fikstürleri ve en üst düzeydeki liglerde bulunan favori takımlarınızın derbi maçlarıyla sezonu siz de oyun içinden takip edebileceksiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here