Ana sayfa Oyun FIFA 11″de büyük yenilik

FIFA 11″de büyük yenilik

0

EA Sports, FIFA 11 Ultimate Team için hazırladığı DLC ile oyuna büyük yenilikler getiriyor.

EA SPORTS bugün, PlayStation 3 bilgisayar eğlence sistemi ve Xbox 360 video oyun ve eğlence sistemi için indirilebilir oyun modu FIFA 11 Ultimate Team”e büyük yenilikler getirecek güncellemeyi duyurdu. Arkadaş Mücadelesi ve Arkadaş Tabloları gibi yeni özellikler ve 50″nin üzerinde yenilik içeren güncelleme 17 Şubat”tan itibaren sunulacak. FIFA serisi spor oyunları alanındaki liderliğini sürdürürken, bu da FIFA Ultimate Team için hazırlanan ilk büyük yenilik paketi olacak.  

FIFA 11 Ultimate Team oynayan iki milyonun üzerinde oyuncuya sahip olduklarının altını çizen FIFA Baş Yapımcısı Kaz Makita, “Onların önerilerini dinlemeye ve oyun deneyimlerini geliştirmeye devam etmeye kararlıyız. Arkadaş Mücadelesi ve Arkadaş Tabloları özellikleri oyuncularımız tarafından talep edilen yeniliklerdi, böylece oyuncular FIFA 11 Ultimate Team oynarken arkadaşlarıyla daha rahat biçimde mücadele edebilecekler” diye konuştu.

FIFA 11 Ultimate Team, ücretsiz oynanan, takas ve takım kurma üzerine bir çokluoyuncu futbol oyunudur. Oyuncular diğer FIFA 11 Ultimate Team oyuncularıyla takas yaparak, oyuncu satarak, satın alarak veya kazanarak dünyanın en iyi futbolcularından oluşan bir takım kurmaya çalışmaktadır. Oyuncular hazırlamış oldukları takımları haftalık olarak güncellenen online ve tek kişilik turnuvalarda sahaya sürebilmektedir. FIFA 11 Ultimate Team oyuncuları www.easportsfootball.com/ultimateteam/play adresinden de oyunlarını diledikleri zaman takip edebilmekte ve yönlendirebilmektedir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here