Ana sayfa Yazılım Ferah ferah Mac

Ferah ferah Mac

0

CleanMyMac ile Mac”iniz tertemiz

Muhtemelen hakkında en çok pazarlama eforu sarfedilen üçüncü parti Mac yazılımı CleanMyMac, Mac”inizi taze, temiz ve ferah kullanmanız için neredeyse standart seçenek hale geldi. CleanMyMac, basitçe Mac”iniz içerisindeki her türlü kullanılmayan ve bilgisayarınızın performansını olumsuz yönde etkileyen dosyaları tek başına temizliyor. Bunu yaparken salt performans artırımı vaad etmiyor, aynı zamanda dahili sabit diskinizde de gözle görülür bir yer açıyor.

 

CleanMyMac”i yükleyip kullanmaya başladığınızda Mac”inizin “temizlenebilme” kabiliyetinin arttığını hissedeceksiniz. Program çalışır durumda iken bir yazılımı çöp kutusuna sürüklediğinizde otomatikman o yazılımın bilgisayarınızda yer edinmiş tüm yan ögelerini ve uzantılarını da size gösterip silebilen CleanMyMac, kullanıcılara oldukça zaman kazandıran pratik bir program.

CleanMyMac”in dizaynı da oldukça göz alıcı olmasına rağmen aynı zamanda son derece kullanışlı ve basit. Bilgisayarınızda hali hazırda yüklü bulunan tüm programların sabit diskinizde kapladıkları yer hakkında, dosyaların işlevleri ve uzantıları hakkında ayrıntılı bilgilere ana menüden kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. CleanMyMac ile Mac”iniz her zamankinden çok daha temiz ve ferah olabilir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here