Ana sayfa Donanım Fender Mustang mini amfileri

Fender Mustang mini amfileri

0

Fender, Mustang ailesinin en genç ve en ufak üyesi Mustang Mini”yi sunar

Büyük kardeşleri Mustang I, II, III, IV ve V”in izin izinden giden Mustang Mini amfileri de Fender ton teknolojisini küçük boyutlarda sizlere sunuyor. Bu yetenekli amfi 6,5″ hoparlörü ve yedi watt gücü ile sizlere keyifli bir deneyim yaşatacak. Kolay taşınabilir ve hafif olan bu amfiler size yollarda eşlik etmek için birebir.

Bu minyatür makineler görünüşte ufak seste ise büyükler. 24 adet dahili preset, 8 farklı dijital amfi modellemesi ve onlarca dijital efekt, kolay bilgisayar bağlantısı ve Fender FUSE yazılımı ile oldukça iddialılar.

Diğer özellikleri arasında kulaklık çıkışı, AUX girişi, USB portları ve bilgisayar için USB kablosu ile dijital kayıtlarınız için çıkış, programlanabilir kontrol düğmeleri (gain ve tiz dahil), “tap” düğmesi (delay zamanını ve modülasyon hızını ayarlamak için), “save” düğmesi (hazırladığınız setleri kaydetmenizi sağlar), dahili akort cihazı, hem taşıma kolu hem de arkaya yatırdığınız zaman destek olarak kullanabilmenize olanak sağlayan menteşeli tutacak, Mustang serisinin nevi şahsına münhasır “karbon-tweed” görünümü, AC adaptör (dahildir) ve pille çalışma olanağı bulunuyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here