Ana sayfa İnternet Fatih Terim Milan”ın başına geçiyor!

Fatih Terim Milan”ın başına geçiyor!

0

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve Terim”in yardımcısı ümit Davala Milan”da Ak Parti Milletvekili Hakan Şükür ise İnter forması adı altında maça çıkacak

Bir dönem İtalya’da oynayan ümit Davala ile de takım arkadaşı olan Gürcü futbolcu Kakha Kaladze, futbola veda ediyor. Fatih Terim’in Milan’ın başındayken futbolcularından birisi olan ve Gürcistan Enerji Bakanlığı görevini yürüten ve geçtiğimiz aylarda Türkiye ziyareti sırasında Florya Metin Oktay Tesisleri’ne giderek Fatih Terim ile buluşan Kaladze’nin jübile maçı Tiflis’te yapılacak.

Kaladze’nin jübilesinde, Milan ve İnter takımlarının eski futbolcuları bir gösteri maçı yapacak. Bu gösteri maçında Milan takımının teknik direktörlüğünü Fatih Terim yapacak.


 
Terim’in yardımcısı ümit Davala Milan forması giyerken, aynı maçta bir dönem İnter’de oynayan Ak Parti İstanbul Milletvekili Hakan Şükür de İnter forması ile Davala ve Terim’e rakip olacak. öte yandan, jübile maçında Shevchenko, Paolo Maldini, Alessandro Cosacurta, Alessandro Nesta ve Albertini gibi usta isimlerde yer alacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here