Ana sayfa Donanım Fashion TV by Vestel

Fashion TV by Vestel

0

Teknoloji modasının yeni yıldızı

Vestel, dünyanın ilk moda kanalı Fashion TV ile yaptığı işbirliğiyle, modayı yakından takip eden müşterilerine özel TV serisi “Fashion TV By Vestel”i mağazalarında satışa sundu. Modayı teknolojiyle buluşturan özel seri, kadın ve erkek modaseverlere Fashion TV”yi göz zevkini okşayan bir TV”de izleme ayrıcalığı sunuyor.
“Fashion TV by Vestel” serisi erkeksi tasarımı ile dikkat çeken 40 inçlik LED TV ve kadınsı tasarımı ile göze çarpan 22 inçlik LCD TV modellerinden oluşuyor. Kabin üzerindeki ışıklı Fashion TV logosu ise karanlık ortamlarda da ürüne dikkat çekiyor. Vestel”in bu renkli ürününü tercih eden herkes 12 ay bedava Fashion TV Club üyeliği ve satın aldığı ürünle birlikte DVD ya da flaş bellekte Fashion TV içeriği almaya hak kazanıyor.

 

 

Fashion TV by Vestel modelleri, kısa süre önce Bodrum”da Fashion TV”nin hizmete açtığı Fashion Havana Beach Club & Lounge”da da kullanılıyor. Kulüpte, gün ve gece boyunca Fashion TV defileleri Fashion TV by Vestel markalı televizyonlardan yayınlanıyor.
 

“Fashion TV by Vestel”, Avrupa”da ise Fashion TV”nin gitgide popülarite kazanan Fashion Bar”larında kullanılacak. ürün modayı yakından takip eden son tüketicilere ulaşabilmek amacıyla Fashion TV mağazalarında ve Avrupa genelinde elektronik mağazalarında da satılacak.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here