Ana sayfa Haber Farming Simulator 19 için yeni bir fragman yayımlandı!

Farming Simulator 19 için yeni bir fragman yayımlandı!

0

2012’den beri devam eden bitecekmiş gibi görünmeyen tarımcılık simülasyonu, Farming Simulator, geçtiğimiz yıllardaki gibi yeni oyunu ile bizlerle olacak. Yapımcı Focus Home Interactive, bu sefer farklı bir yöntem ile oyuncuların dikkatini çekmeyi planlıyor. Yayınladıkları fragman ile grafiklerin ne kadar geliştiğini görüyoruz.

Simülasyon oyunu deyip geçmemek lazım

Focus Home Interactive, daha önceki senelerde yayınladıkları düpedüz ve oyun içi fragmanları bu sefer oyun içi olmayan fakat dikkat çeken bir sinematik olarak yayınladı.

GIANTS Software ve Focus Home Interactive’ın yayınladığı gönderiye göre, Farming Simulator 19, daha önce çıkmış olan oyunlardan bir hayli gelişmiş olacak. Sadece grafiksel olarak değil, aynı zamanda oyununu içinde bulunan çoğu mekanik ve ayrıntılar da geliştirilecek ve tarımcılığı harika bir şekilde oyuna yansıtabilecek. Yapımcılar tarafından belirtilene göre şimdilik sadece üç ana yer bulunuyor, bunlardan birisi ise Güney Amerika olacağı doğrulandı. Farming Simulator 19’a ait yeni bilgiler ise zaman geçtikçe gün yüzüne çıkmaya devam edecek.

Farming Simulator 19, 2018 senesinin sonuna doğru PC, Playstation 4 ve Xbox One platformları için satışa sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here