Ana sayfa Oyun Farklı geliştiricilerin gözünden Half-Life 2: Episode 3 yayımlandı

Farklı geliştiricilerin gözünden Half-Life 2: Episode 3 yayımlandı

0

Geçtiğimiz Ağustos ayında, eski Valve çalışanı Marc Laidlaw, Half-Life 2: Episode 3 için olası bir hikaye yayımlamıştı. Birileri de, bu hikayeden esinlendi ve Gordon Freeman”in son macerası hakkında bir şeyler hazırladı. İsmini Marc Laidlaw”un Epistle 3 isimli gönderisinden alan Epistle Jam, 26 Ağustos 2017 tarihinden geçtiğimiz çarşamba gününe kadar sürdü. Bu süre zarfında da, 32 farklı oyun gönderildi. Bu haberimizde de, bu oyunların bir kısmından bahsedeceğiz. Eğer olur da, haberimizde bahsettiklerimizden daha fazlasını görmek isterseniz, burayı tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfada bütün oyunları görebilirsiniz.

Bahsini ettiğimiz 32 oyun arasında, Half-Life 2: Episode 3 konusunu ele alan oyunlardan en hoşumuza gidenlerden söz edelim. HL: Minimal Edition adı ile sunulan bir yapım, Alexey Sightarafından hazırlandı. HL: Minimal Edition ise, 2D sanatının Half-Life teması ile buluşmuş hali.

Yayımlanan yapımlar arasında hoşumuza giden bir başka Half-Life 2: Episode 3 konulu oyun da, Tiger Team. Daha çok sinematik bir tecrübe sunan bu yapım, Brendon Chung tarafından geliştirildi. Tiger Team isimli bu yapım, Brendaon Chung”ın Source Engine oyun motoru bilgisini karşımıza sermiş. Açık.asını soracak olursanız, gayet başarılı olduğunu söylemek mümkün. Oyun için haberimizde bir görsel bulundurmasak da, istenildiği taktirde ulaşılabilecek bir yapım kendisi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here