Ana sayfa Haber Fanta Gençlik Festivali’nin bu yılki yıldızları belli oldu

Fanta Gençlik Festivali’nin bu yılki yıldızları belli oldu

0

Festival”in bu yılki yıldızları Şebnem Ferah, Ceza ve TNK

Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Fanta Gençlik Festivali, 16 şehirde gençlere yine eğlence ve müzik dolu bir dünya sunuyor. 30 Haziran”da İzmit”ten başlayacak olan Festival”de, Şebnem Ferah, Ceza ve TNK gençlere başka hiçbir yerde göremeyecekleri performanslar sergileyecek.

Fanta Gençlik Festivali dokuz yıldır her yaz olduğu gibi bir kez daha Türkiye”yi coşturacak. Festival, 30 Haziran”dan itibaren bir ay boyunca Tekirdağ”dan Diyarbakır”a, Trabzon”dan Antalya”ya kadar tam 16 şehre konuk olacak.

Müzik dünyasının 4,5 yıllık bekleyişini geçtiğimiz aylarda “Benim Adım Orman” albümüyle sona erdiren Şebnem Ferah, Fanta Gençlik Festivali”nde yeni ve eski albümlerinden şarkılarla, beğenilen performansını sergileyecek. Festivalde ayrıca, yeni albümünü Mayıs ayında yayınlamaya hazırlanan ünlü rap sanatçısı Ceza ve 2004 yılında düzenlenen “Fanta Genç Yetenekler Arıyor” yarışmasının birincisi olan, önümüzdeki günlerde albümlerini yayınlayacak TNK grubu da sürprizlerle dolu sahne şovlarıyla gençlerle buluşacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here