Ana sayfa Haber Fansız, tozsuz, ince: Shuttle XS36V4

Fansız, tozsuz, ince: Shuttle XS36V4

0

Shuttle‘ın yeni tasarladığı endüstriyel kullanım amaçlı bilgisayarı, SSD yani, Solid State Disk teknolojisi üzerinden tasarlandı ve üretildi. Fansız işlemci teknolojisini sağlayan SSD yapı aynı zamanda, ince, tozsuz, gürültüsüz kullanımların da sebebi. Bir iş yeri açısından bakıldığında fansız ve ince tasarımlı olması ayrı avantajlarından. Bir iş yeri içerisinde koro halinde çalışan fanlar, iş performansını düşürebilir.

Shuttle‘ın ince PC’si, 200x36x160mm boyutlarında, böylece ergonomik kullanımı hedefleyen iş yeri sahipleri, alanlarından tasarruf ederek, Shuttle XS36V4′ü kullanabilecekler. Fansız teknoloji, kesinlikle ısı olarak kafanızı karıştırmasın çünkü, işlemcilerde ve diğer iç yapılarda termal macunlar ve başka termal ürünler kullanılarak ısı problemi kalmıyor.

Shuttle XS36V4, Intel’in Bay Trail altyapısıyla donatıldı. Celeron J1900 işlemcisi bulunan cihaz ek olarak Intel HD grafik kartları, yerleşik VGA, paralel port ve Full HD gerektiren uygulamalara da olanak veriyor. Bununla birlikte DDR3L düşük voltajlı bellek modülü altyapısı da enerji tasarufunda katkısı var.

Bağlantı donanımlarında 802.11b/g/n kablosuz ağ destek modülü, yüksek internet desteğine olanak verip USB 3.0 bağlantı girişleriyle bağlanılabilirliği arttırıldı. Bir endüstriyel tasarım ürünü olduğu için 7/24 zamanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here