Ana sayfa Haber Fallout 4 oyunu PC PS 4 ve Xbox One için duyuruldu

Fallout 4 oyunu PC PS 4 ve Xbox One için duyuruldu

0

Fallout 4, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına yönelik duyuruldu. Dönem konsol platformlarında ve güncel PC modellerinde çalışabilecek olan RPG oyunundan en net ve en somut görüntüler bu video aracılığı ile sağlandı. Resmi açıklamaya karşın, Fallout 4 çıkış tarihi net olarak ve resmi olarak söylenmedi. Oyun yapımcıları ufak bir ipucu verdiler çıkış tarihi ile ilgili, 15 Haziran günü itibariyle bu oyunun duyurulma ihtimali oldukça yüksek. 

Flashback’ler ile süslenen fragmanda, klasik Fallout post modernistliği ve gelecek kaygılarıyla birlikte her platforma yönelik özel geliştirilen yeni, ek görevler, PlayStation 4 ile Xbox One platformlarındaki farklılığını öne çıkaracak. Yani, PC platformunda oynayan oyuncu, PS 4 konsolundaki görevlere ek olarak farklı ekstra görevlerde de bulunabilecek, söylentilere göre.

En son, Fallout serisine bağlı olarak Fallout 4, 2009 yılında piyasaya sürülmüştü. Bu versiyona göre oyun motorunda da değişiklikler var. Oyun motoru itibariyle kısmi olarak Rage serisinde kullanılan oyun motoruna benzer bir sistem görünüyor. 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here