Ana sayfa Haber Faideli yazıcılar: Akıllı yazıcılar dosyası

Faideli yazıcılar: Akıllı yazıcılar dosyası

0

 

HP LaserJet Pro M201n (CF455A)

 

Home office mi çalışıyorsunuz, yoksa küçük bir ekibiniz mi var? Belki de kişisel baskı ihtiyaçlarınız söz konusu. Eğer yanıtlarınız evetse işte karşınızda mütevazi fiyatıyla dikkat çeken HP LaserJet Pro M201n (CF455A).

 

Birçok yerleşik ve isteğe bağlı güvenlik özelliği ile dikkat çeken model, yüksek baskı hızı ile üretkenliği da katlıyor. üstelik dahiyane mobil baskı seçenekleri ile akıllı telefonlardan, tabletlerden veya dizüstü bilgisayarlardan yazdırma fonksiyonu da sunuyor. 

 

Baskı işlerini bir ağa bağlanmadan kablosuz olarak kolayca gönderebilirsiniz.

İş yerinde, evde veya hareket halindeyken, mobil aygıtlarınızdan kolayca yazdırmanızı mümkün kılar. Apple AirPrint özelliğiyle kurulum ve uygulama olmadan iPhone, iPad ve iPod touch aygıtlarınızdan kolayca yazdırma da sağlar.

 

İşte öne çıkan bazı özellikleri:

 

Mobil baskı

Ethernet bağlantısı

USB bağlantısı

Dakikada 26 sayfa baskı

1500 sayfalık toner kartuşu

250 yapraklık giriş tepsisi

10 yapraklık öncelikli besleme yuvası

 

Epson WorkForce WF-7610DWF

 

Düzenli olarak A3 boyutunda belge yazdırıyorsanız, Wi-Fi ve Ethernet bağlantısına, 18 sf/dk1 hıza ve 10,9 cm dokunmatik ekrana sahip, hızlı, yüksek kaliteli baskı yapan baskı, tarama, kopya, faks özellikli bu ofis tipi yazıcı sizin için ideal. Ayrıca bir ön kağıt tepsisine ve baskı maliyetlerinin düşük tutulmasına yardımcı olan yüksek verimli kartuşlara sahip. XXL siyah mürekkep kartuşu ile 2.200 sayfaya kadar siyah baskı alınabilir.

 

Akıllı mı akıllı Epson WorkForce WF-7610DWF ile Epson Connect sayesinde akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlardan önemli ofis belgelerini yazdırabilirsiniz. Ayrıca, dosyalarınızı doğrudan yazıcıya e-postayla göndererek dünyanın her yerinden baskı alabilir ve taranmış belgeleri bulut hizmetlerinde saklayabilirsiniz. Bunlara ek olarak, yazıcı Google Cloud Print ve Apple AirPrint ile de uyumludur. Daha fazla çok yönlülük için Wi-Fi Direct, kablosuz bir yönlendiriciye gereksinim duymadan kablosuz cihazlardan kolay yazdırma özelliği de mümkün.

 

öne çıkan bazı özellikleri

 

Dubleks baskı, tarama, kopyalama ve faks

Dakikada 18 sayfa baskı

Mobil baskı

Wi-Fi

Wi-Fi Direct

Ethernet bağlantısı

250 yapraklık kağıt tepsisi

Apple AirPrint

 

 OKI MC800 Serisi

 

Yeni teknolojiler ve özellikler ile donatılan OKI MC800 serisi küçük-büyük işletmeler, okullar ve finans kuruluşlarının da içinde bulunduğu bir dizi sektör için ideal belge yönetimi, baskı, tarama, kopyalama, fotokopi çözümleri sunuyor. yeni A3 akıllı   çok fonksiyonlu yazıcı (MFP) yelpazesi, OKI”nin gelişmiş iş akışı entegrasyonu ve belge yönetimi sunan tümleşik açık platformu Sxp1 (Akıllı Genişleyebilir Platform) üzerinden ileri düzeyde iş verimliliği sağlıyor. OKI”nin ABBYY FineReader Sprint yazılımı ile desteklenen MC853 ve MC873 akıllı MFP”ler, öncü OKI dijital LED baskı teknolojisinin güvenilirliği ile ideal bir çok fonksiyonlu yazıcı alternatifi olarak öne çıkıyor.

 

öne çıkan özellikler

 

Baskı, tarama, kopyalama, faks

Dakikada 35 sayfa baskı

Mobil baskı

Apple AirPrint

Google Cloud Print

Dokunmatik ekran

400 sayfa standart girdi çekmecesi

 

Xerox ofis yazıcıları artık çeviri de yapıyor

 

önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox”un ConnectKey 2.0 yazılım platformuna sahip yeni nesil çok fonksiyonlu ofis yazıcıları; dokümanları Türkçe dahil 35″ten fazla dile birkaç saniye içinde otomatik çeviriyor.

Xerox çok fonksiyonlu cihaz üzerine yerleştirilen doküman taranıyor ve birkaç saniye içinde istenen dile çevrilmiş olarak basılıyor. çevrilen dokümanın bir kopyası da istenirse e-posta adresine cihaz üzerinden gönderilebiliyor. Xerox ayrıca, profesyonel bir tercüme hizmeti almak isteyen kişi ve kuruluşlar için, web tabanlı ücretli bir çeviri hizmeti de başlatmış bulunuyor.

Xerox”un Kolay Tercüme Hizmeti; www.xeroxtranlates.com adresi üzerinden veriliyor. Kişi ve kuruluşlar, dokümanın çeviri dilini seçerek portala yüklüyor, ücretini ödüyor, istenen dile profesyonelce çevrilen doküman 24 saat içinde kişinin e-posta adresine gönderiliyor.

WorkCentre 3655i, WorkCentre 3655, ColorQube 8700, WorkCentre 6655, WorkCentre 7830i/7835i/7845i/7855i, WorkCentre 7830/7835/7845/7855 ve WorkCentre 5945i/5955i ilgili teknolojiye sahip modellerden sadece birkaçı.

 

KYOCERA Google Bulut Baskı Desteği

KYOCERA yazıcı ve çok fonksiyonlu fotokopi makinelerinde BT departmanlarının kontrolü olmaksızın dokümanlara her yerden ulaşmayı daha da kolaylaştıran ve artan baskı ihtiyaçlarını karşılayan Google Bulut Baskı”yı belirli modellerde desteklemeye başladı.

Google Bulut Baskı, kullanıcılara akıllı telefonlarından, tabletlerinden, kişisel bilgisayarlarından ve diğer web-bağlantılı cihazlarından ve bulut bağlantılı herhangi bir yazıcıdan bir özel yazıcı sürücü ayarı olmaksızın çıktı almalarına olanak veren Google”ın bir hizmeti. özellikle KYOCERA”nın hedef pazarında yer alan eğitim ya da kamu sektörü gibi yazıcı sunucuları olmaksızın daha rahat baskı almaya ihtiyaç duyan sektörlerde akıllı telefonlardan ve tabletlerden baskı almak her gün daha çok kullanıcı için zorunluluk haline gelirken sunulan teknolojinin önemi de bir kez daha anlaşılıyor.

 

Tavsiye

 

Yazıcıları sınıflandırmak için üç önemli nokta var bunlar, kullanım amacı (genel veya özel), nerde kullanacağınız (ev veya ofis) ve yazıcının teknolojisi. İlk başta bu üç kategoriden birini seçmeniz gerekiyor…

 

 

Birçok işletmede hem PC”ler hem de mobil cihazlar ofis içinde ve dışında maksimum seviyede kullanılıyor. Google Bulut Baskı uyumlu bir yazıcıyla, kullanıcının baskı için cihaz seçmeye ihtiyacı yok, böylece tarayıcı indirmek de gerekli değil. Dolayısıyla çalışanlar nerede olurlarsa olsunlar dokümanlarına tamamen ulaşabiliyor. Ofis yazıcısına ofis dışından bile baskı işlerini göndermeleri ya da kolayca uzak bir lokasyondan belirli bir yazıcıya çıktılarını göndermeleri mümkün.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here