Ana sayfa Haber Facebook Yeni Özellikler Sunacak

Facebook Yeni Özellikler Sunacak

0

Sosyal medya uygulamaları içerisinde, en fazla yeni özellikler kazanan platformlardan bir tanesinin de Facebook olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bu güne kadar Facebook’ta ilgili göze çarpan bazı eksiklikler bulunuyordu.

WhatsApp gibi durum ekleme özelliğinin gelmesinin ardından; artık Facebook bu alana yoğunlaşmaya başladı. 24 ekim itibariyle kullanıcılar; Facebook hikayelerine müzik etiketleri ekleme imkana sahip olacak. Üstelik şarkı arayabilir, paylaşmak istediğiniz bölümünü seçebilir ve çıkartmayı sanatçı ve şarkı adıyla da ekleyebilirsiniz. Daha önceden özelliği tanıtılan instagram hikayelerdeki aynı mantıkla çalışacak.

Facebook Daha Farklı Özellikler Sunuyor Mu ?

Güncelleme yaparak daha farklı özellikler kazanan Facebook, genellikle bunu çok yönlü yapmayı başarıyor. Bu seferki güncelleme ile birlikte; Facebook kullanıcı profilinizde bulunan müzik bölümüne, şarkı ekleme imkanınız olacak.

Böylece; tam olarak hangi parçalar dinlediğinizi, profilinizi görüntüleyen kişilere göstermiş olacaksınız. Üstelik profilinize gelen ziyaretçiler; şarkının bir bölümünü dinlemek için müziğe dokunmaları da yeterli olacak.Hemen alt köşede ise, parçanın ait olduğu sanatçının Facebook sayfasına gitme imkanınız olacak.

Son olarak Facebook; karaoke benzeri bir deneyim yaratmak için de kolları sıvadı. Böylece tik tok tarzı müzik içerikleri de oluşturulabilecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here