Ana sayfa Haber Facebook Tik Tok Uygulamasına Lasso ile rakip oluyor

Facebook Tik Tok Uygulamasına Lasso ile rakip oluyor

0

Bazılarımızın görmekten çok büyük keyif aldığı ve kullandığı, bazılarımızın ise artık karşılarına çıkmasından bıktığı Tik Tok uygulamasının artık bir rakibi var. Facebook belki de gençleri kaybetmeye başlaması ile doğru orantılı olarak, kaygısını arttırmış olmalı ki böyle bir uygulamayı başlattı.

Yapılan son araştırmalarda gençlerin sadece yarısı facebook’u % 71 oranında kullandığını ifade etti. Yalnızca bu bile Facebook uygulamasının gençler arasında gerilemeye başladığını gösteriyor.

Komediden Spora Kadar Eğlenceli Videolar

 

Neredeyse bütün alanlarla ilgili kısa ve eğlenceli videolar çekebilme imkanı sunan bu uygulama sayesinde; artık çok daha keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. İnsanlardan ve içerik oluşturuculardan geri bildirim toplayan Facebook platformu, böylece uygulamayı daha da fazla geliştirmeyi düşünüyor. Lasso uygulaması ile ilgili Facebook platformunun çok ciddi bir duyuru yapmaması ise, henüz deneme aşamasında olduğunu gösteriyor.

Facebook ürün müdürü; Twitter’da bu uygulamanın kullanıma açıldıktan sonra yoğun bir ilgi gördüğünü de belirtiyor. Geniş bir kitleye hitap eden ve oldukça beğeni toplayan Tik Tok uygulaması, böylece benzerleri ile birlikte daha fazla anılacak.

Çok çeşitli dansların ve kareografik videoların çekilebildiği uygulamaların ilerleyen dönemlerde hayatımızda daha fazla yer edineceğini şimdiden söylemek mümkün.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here