Facebook’tan, 360 derece video araçları

Facebook, hazır bir ses koleksiyonun yanı sıra 360 derece video araçlarını da sunuyor.

Facebook, parası için YouTube'a yüklenmeye çalışıyor. Sosyal paylaşım sitesi 8 Aralık'ta, içerik yaratıcılarını YouTube'dan kendi yanına çekebilmek amacıyla 360-video araçlarının yanı sıra Sound Collection adlı bir özellik yayınladı. Bu özellik, şirketin videolar yapmak ve tanıtmak için "tek elden bir mağaza" olan Facebook for Creators’ı yayınlamasından bir ay sonra geldi.

Sound Collection, kullanıcıların binlerce farklı ses parçasını ve ses efektlerini videolarıyla eşleştirmesine olanak tanıyor. Koleksiyondaki parçalar ücretsiz ve Facebook ve Instagram'a özeller.

Her türden tanınmış müzisyen ve besteci, Sound Collection için ses üretmek üzere görevlendirildi. Sonuçta ortaya, caz, hip-hop ve pop gibi sağlam ve çeşitli bir koleksiyon içeriği çıktı. İçerik yaratıcıları, ruh hali, uzunluk ve ses tercihi gibi farklı arama ölçütlerini kullanarak uygun parça arayabilirler. Parçalar ve efektler sık sık Sound Collection'a eklenecek, böylece kullanıcılar platform üzerinde birçok malzeme bekleyebilirler.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam