Ana sayfa İnternet Facebook”ta tek tık ile alışveriş dönemi

Facebook”ta tek tık ile alışveriş dönemi

0

1 milyarlık nüfusuyla online dünyanın en güçlüsü Facebook, markaların Facebook sayfalarından alışveriş yapabilmemizi sağlayacak. Nasıl mı?
 

Facebook”un sürekli yenilenen yapısı, yeni bir yeniliğe daha ön ayak olma yolunda ilerliyor. Her daim bir yenilik arayışında olan ve kullanıcılarına dinamizmi an be an yaşattıran Facebook, şimdi de online alışveriş özelliğini sitelerine entegre etmenin yollarını arıyor. 1 milyar nüfusa sahip online mecrada kısa süre sonra firmaların ve markalarının Facebook sayfalarından alışveriş yapabileceğiz. Bu vesileyle yeni fenomen olmaya aday bir buton ile karşılaşacağız: Want.
 
Facebook
Tıpkı “Like” butonu gibi çalışacak olan “Want” adlı yeni buton, kullanıcıların gezdikleri firma ve marka sayfalarındaki ürün görsellerinin üzerinde yer alacak. Kullanıcılar Want butonuna tıkladıklarında ise ürün alışveriş sepetine eklenecek. Want butonu şimdilik Michael Kors, Victoria”s Secret, Pottery Barn, Wayfair, Smith Optics gibi popüler firmalar tarafından kısıtlı bir kesime karşı test ediliyor. Servis ilk aşamada sadece ABD sınırları içerisinde hizmet verecek.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here