Ana sayfa Donanım Facebook; neyi bekliyorsun?

Facebook; neyi bekliyorsun?

0

Facebook‘un satın aldığı sanal gerçeklik girişimi Oculus Rift, yavaş yavaş sona yaklaşıyor dediğimiz anda, aslında projenin yolculuğunu hafife almış oluruz, Facebook Oculus Rift‘in geliştirmesini tamamladı ve ufak makyajlarla projeyi sanal gerçeklik dünyasına katmaya hazırlanıyor. 

Facebook bu proje kapsamında yep-yeni bir proje başlattı ve başlattığı proje çerçevesinde Oculus Rift‘te kalan küçük problemleri Facebook kullanıcılarına para ödemek koşulu ile hata temizleme kampanyası başlatıyor. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre Facebook, 500 doları kullanıcılarına Oculus Rift‘i geliştirmeleri karşılığında hibe ediyor.

Facebook‘un güvenlik mühendisi Neal Poole’nin yaptığı açıklamada, kampanya çerçevesinde Facebook‘un tek başına Oculus Rift‘teki hatalar ile fazla zaman harcayamacağını ve bu kampanya içerisinde geliştiriciler ile firma arasında daha sıkı köprü oluşturmak istediklerini belirtti. Oculus Rift hemen-hemen hazırken, Facebook‘un cihaz ile ilgili daha hızlı harket etmesi gerektiği de konuşuluyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here