Ana sayfa İnternet Facebook müzik servisinin adı belli oldu mu?

Facebook müzik servisinin adı belli oldu mu?

0

Popüler sosyal ağ sitesi Facebook, yakında hayata geçireceği müzik servisinin adını henüz açıklamadı. Fakat meraklı kullanıcılar, ipuçlarını takip etmeye başladı bile. Yeni servisin adı ne olacak?
 

Facebook’u duymayan kalmamıştır. Dünyanın en kalabalık sosyal ağ sitesi Facebook, artık bir fenomen haline geldi. Facebook’un geleceğe yönelik planları ise birçok Facebook kullanıcısının dudaklarını uçuklatacak cinsten. Mark Zuckerberg ve ekibi, Facebook’u internetin bel kemiği yapmayı amaçlıyor. Bu alandaki en büyük rakipleri ise şüphesiz ki Google. Facebook’un son olarak, online (çevrimiçi) müzik servisi üzerinde çalıştığı biliniyordu. Fakat bu servisin isminin ne olacağı konusunda hiçbir açıklama bulunmuyor. Meraklı kullanıcılar ise ipuçlarından yola çıkarak Facebook’un merakla beklenen müzik servisinin ismini ortaya çıkardı.

 

facebook
Bir yazılım geliştiricisi, Facebook’un kaynak kodları arasında dolanırken bir kod bloğu ile karşılaştı. Geliştiricinin incelemeye aldığı kod bloğunun içerisinde müzik servisiyle ilgili yorumlar ve çeşitli bilgiler yer alıyordu. Bu bloğun içerisinde Facebook Vibes adı, geliştiricinin dikkatini çekti. Buna göre Facebook’un yeni müzik servisinin ismi çok büyük olasılıkla Facebook Vibes olacak. Vibes üzerinden yeni bir medya oynatıcı da bizleri bekliyor gibi görünüyor. Facebook’un gelecek planları şimdiden birçok Facebook bağımlısını heyecanlandırıyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here