Ana sayfa İnternet Facebook mail yakında!

Facebook mail yakında!

0

 @facebook.com uzantılı bir mail adresiniz olacak.

“Gmail katledici” olarak anılan ve merakla beklenen Facebook mail projesinin bu Pazartesi kamuoyuna duyurulacağı iddia edildi.
 

TechCrunch’ın haberine göre Facebook Pazartesi düzenlenecek bir konferansta projeyi duyuracak.
 

Facebook’un Salı günü, önümüzdeki hafta başında düzenlenecek konferans için davetiye gönderdiği öğrenildi. TechCrunch, davetiye formlarının mail şeklinde düzenlediğini ve bunun projeyle ilgisi olabileceğini ifade ediyor.

 

Inside Facebook ise Pazartesi günü Facebook mesajlaşma servisiyle ilgili problemlerin de ele alınacağını tahmin ediyor.
 

Daha dikkat çekici olan gelişme ise kullanıcılara birer @facebook.com email adresi verilmesi ve bu email servisine Facebook’ta bulunan mesajlaşma kısmından ulaşılabilmesi ve buradan mail atılabilmesi olabilir. Bu üründe diğer mail servislerinden gelen mailleri Facebook üzerinden okumak için POP ve IMAP desteği verilebilir.
 

Tam donanımlı bir email servisi Facebook kullanıcılarının Gmail ve diğer email servis sağlayıcılarına olan bağımlılığı azaltır ve Facebook’ta daha fazla zaman geçirilmesine neden olabilir. Ayrıca uzun dönemde kullanıcı sayısını arttırabilir.”
 

Google ve Facebook arasında gittikçe harareti artan tartışmalarla bu projenin uyumluluğu da dikkat çekiyor. Ne olup bittiğini öğrenmek için Pazartesini beklemek gerekiyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here