Facebook Avrupa’ya bedava İnternet getiriyor!

Facebook İnternet erişimi kısıtlı ülkelere bedava İnternet götürüyor.

Facebook avrupaya bedava internet getiriyor.

Bedava İnternet günümüzde herkesin herhangi bir amaç için istediği bir şey. Nereye gidersek, ne zaman olursa olsun güncel haberleri okumak, arkadaşlarınla yazışmak veya mail hesabını kontrol etmek isteriz. İşte Facebook tam bu yüzden yakın zamanda Avrupa’ya bedava İnternet getirmeye hazırlanıyor.

Mark Zuckerberg bir soru cevap sırasında İnternet erişimi kısıtlı ülkelere İnternet götürmekle ilgili planını açıkladı. Günümüzde hala İnternet'e bağlı olmayan birçok insan olduğunu söyledi ve bunu değiştirmek istediğini söyledi.

Firma ayrıca Kenya, Hindistan, Tanzanya ve Kolombiya gibi ülkelere temel mobil internet sağlayan özelliğini de duyurdu. Bu kapınıza Google Fiber gelecek anlamına gelmese de internete bağlanmanız için birkaç yol sağlıyor.

Mark Zuckerberg, Facebook Messenger ödeme sistemi ve oyun dünyasının sınırlarını aşacak Oculus’a atıfta bulunarak firmasının gelecek planları hakkında da birkaç bilgi verdi.

“Görevimiz insanlara her şeyi deneyimleme gücünü vermek” dedi ve ekledi. “Bir yere seyahat edebilecek gücünüz yoksa veya bir arkadaşınızla birlikte olma ihtimaliniz yoksa hatta ve hatta bir şeyin analog dünyamızda yapılması imkânsızsa, amacımız bunların hepsini ve normalde yapamayacağınız şeyleri belli bir oranda yapabilmenizi sağlamak.”

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam