Ana sayfa İnternet Facebook artık Hotmail’de

Facebook artık Hotmail’de

0

Facebook Chat artık Hotmail”de

Daha önce Messenger üzerinden Facebook Chat özelliğini duyuran Microsoft, artık Hotmail üzerinden de Facebook arkadaşlarınızla konuşmanıza olanak veriyor.
Hotmail”e gelen yeni özellikleri duyuran Microsoft, Facebook Chat özelliğini sevmiş görünüyor. Bir süre önce Messenger”a gelen bu özellik, iPhone için hazırlanan Messenger”da da yer alıyor. Microsoft”tan Dick Craddock, blog üzerinden yaptığı açıklamada “Facebook Chat özelliği şimdi de Hotmail”e geliyor. Böylece 250 milyon Hotmail kullanıcısı Facebook arkadaşlarıyla daha rahat iletişim kurabilecek” dedi.

Hotmail”e bunun dışında birkaç yeni özellik daha eklendi. Şimdilik sadece Amerika”da kullanılabilecek olan posta servisiyle, bir kuryeden e-posta alındığında gerçek zamanlı takip bilgileri de posta”nın içinde yer alacak.

 

 

 

Yeni özelliklerden SkyDrive servisi ise 10GB”a kadar fotoğrafı hotmail üzerinden paylaşmaya olanak sunuyor. Bu özellikle çok daha fazla fotoğrafı e-posta yoluyla göndermek mümkün.

Hotmail”e gelen son özellik de video önizleme seçeneği. Bu özellik şuan YouTube ve Hulu için zaten mevcut. Fakat Microsoft artık bu özelliği Daily Motion ve Justin.tv için de sunacak.Yeni özelliklerin birkaç hafta içinde kullanıma sunulması bekleniyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here