Ana sayfa İnternet Facebook”a Türk rakip

Facebook”a Türk rakip

0

Sosyal ağ devine Türk rakip geldi

Wunity, sosyal ağ platformlarının pazar payının büyük bir kısmına sahip olan Facebook ve Twitter’ın göz dikmiş görünüyor. FriendFeed, Twitter ve Yahoo Meme gibi ekol markalarla aynı pazar payını paylaşamak için hazırlanıyor. Merkezi Türkiye olan bir sosyal ağ geliyor..

Sosyal ağ dünyasında önemli yer tutan bu platformda bir Türk Markasının yer alması için Türk yazılımcılar çalışmalarını gerçekleştirmekte. Merkezi Türkiye olan bu sosyal ağ sitesinin ismi Wunity.Net olarak duyuruldu.

 

 

Wunity ismi ise World Unity (Dünya Birliği)’den geliyor. Wunity Eş zamanlı Sosyal Ağı Projesi herkesin sosyalleşebileceği yep yeni bir platform yaratıyor. Bu platform sayesinde çevrimiçi bir şekilde arkaşlarınızla resimler, videolar ve anlık olayları paylaşabileceksiniz.

Ana dili Türkçe olan sosyal ağ sitesi ayrıca bünyesinde, İngilizce, Almanca ve Endonezce gibi 3 farklı dil barındırıyor. Kısa süre içerisinde yayınlanması beklenen proje ile Türk kullanıcılar başta olmak üzere dünyadaki bir çok internet kullanıcısı hedeflenmekte.

Türk sosyal ağ projesi Wunity’nin yapımına tüm hızıyla devam edildiği ve nisan ayında BETA sürümüyle kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlandığı bildirildi.

Proje hakkında detaylı bilgilere ve gelişmelere Wunity.Net adresinden ulaşabilir, e-posta listesine kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here