Ana sayfa İnternet Facebook’a rakip eğlence merkezi:Joygame V2

Facebook’a rakip eğlence merkezi:Joygame V2

0

Türkiye”nin en iyi oyun ve eğlence merkezi Joygame.com, yenilenmiş versiyonuyla çağa ve değişen oyuncu isteklerine cevap veriyor

Kullanıcılarının isteklerini yerine getirmekle kalmayıp bir de Facebook”a rakip olan Joygame V2″de hali hazırdaki 5 milyonu aşkın kullanıcı sayısının artması bekleniyor.
joy game v2

Türkiye”nin açık ara lider online oyun markası Joygame, kendi oyunlarının ücretsiz oynanabildiği Joygame.com sitesini yeniledi. 5 Milyonu aşkın Joygame oyuncusunun isteklerinin ön planda tutulduğu yenilenmiş Joygame V2″de, Google+ ve Facebook”a benzer sosyal ağ eklentileri arttırıldı.

Oyuncuların oyun oynamalarının yanı sıra profil oluşturabildikleri, fotoğraflarını paylaşabildikleri, durum güncellemeleri yapabildikleri bir ortama dönüşen Joygame V2, tamamen Joygame ekibinin yazılımıyla oluşan bir proje olarak dikkat çekiyor. Görsellerinin yeniden tasarlandığı Joygame V2″de, kullanım kolaylığı açısından tüm ara yüz yenilendi ve paylaşım özellikleri de en üst seviyeye getirildi.

Bir süre sonra oyunlarla da entegre çalışacak olan Joygame V2 ile oyunlarda bir başarı elde ettiğinizde bu başarı otomatik olarak profil sayfanızda arkadaşlarınızla paylaşılıyor olacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here