Ana sayfa İnternet Facebook”a FIFA müjdesi!

Facebook”a FIFA müjdesi!

0

EA başkanı Peter Moore, Facebook”a FIFA”nın geleceğinin müjdesini verdi.

Facebook”un giderek artan kullanıcı sayısı yeni kapıların aralanmasını sağlıyor. Kullanıcıların sitede daha çok ve daha eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak için Facebook, özellikle Zynga ile yakın temas içinde. Ancak Facebook için oyun geliştirici şirket bildiğiniz gibi sadece Zynga da değil. EA çalışanı Kristian Segerstråle ve birçok girişimci tarafından kurulan Playfish sosyal ağlar için flash oyun geliştiren bir şirket.
EA”in açıklamasına göre yeni çıkaracağı FIFA oyunu olan FIFA Superstar, kullanıcı bakımından en çok üyeye sahip sosyal ağ olan Facebook”tan oynanabilecek. Playfish”in özelliklerini geliştirdiği bu oyunun en büyük avantajı multiplayer olarak Facebook üzerinden oynanabilecek olması. Bu konu hakkında EA Sports”un başkanı Peter Moore blog”unda şu düşüncelerini aktardı.

Moore”a göre, EA olarak kendi futbol bilgilerini sosyal ağ oyunlarının bilirkişisi Playfish”le anlaşarak milyonlarca futbol hayranına büyük bir fırsat getireceklerini söyledi. İnteraktif futbol deneyimini arkadaşlarına karşı Facebook üzerinden yaşatacaklarını söyleyen Moore, en kısa zamanda FIFA Superstar”ın geleceğinin sözünü verdi.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here