Ana sayfa Donanım Facebook 30 Nisan’da F8 konferansı gerçekleştirecek

Facebook 30 Nisan’da F8 konferansı gerçekleştirecek

0

Mark Zuckerberg‘in açılış konuşmasını yapacağı etkinlik, Facebook mühendisleri ve ürün yöneticilerinin önderliğinde gerçekleşecek, Facebook‘un geliştiricilere uygulama oluşturmaları, büyütmeleri ve bunlardan para kazanmaları hedefi doğrultusunda, neler yaptığına odaklanan 20 oturum ile devam edecek. Oturum konuları şunlardan oluşacak:

Facebook ve Parse‘ı kullanarak birden fazla platformla uyumlu uygulamalar nasıl oluşturulabilir

Facebook ölçeklerine uygun, güvenilir, yüksek performanslı web deneyimleri oluşturmaya yönelik ipuçları

Facebook‘un PHP runtime projesi HHVM‘le ilgili en son gelişmeler ve şirketin yeni programlama dili Hack’le ilgili bilgilendirme

Oyunların keşfetme ikilemini çözmeye yönelik öneriler

İnsanları mobil platformları kullanmaya teşvik etmeye yönelik stratejiler ve mobile yeniden bağlanmalarını sağlayacak sosyal paylaşım önerileri

 

– Doğru insanların ilgisini çekmek ve korumak doğrultusunda mobil reklam, bildirim özelliği ve sosyal paylaşımın nasıl kullanılabileceğine dair bilgilendirme.

 

 

Facebook 30 Nisan

 

 

 

 

Facebook, F8‘e Internet.org İnovasyon Laboratuvarını da getiriyor. Geliştiriciler, simülasyon ortamlarda uygulamalarını test ederek, laboratuvarın geliştirdiği yeni teknolojileri bu yılın sonunda halka sunulmadan önce keşfetme fırsatını yakalayacaklar. Son olarak, F8‘in açılış konuşması ve öğleden sonra gerçekleşecek oturum tüm gün internet üzerinden canlı yayınla takip edilebilecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here