Ana sayfa Yazılım F1’i takip edebileceğiniz en iyi 3D TV’ler

F1’i takip edebileceğiniz en iyi 3D TV’ler

0

Formula 1″i en iyi hangi 3D TV”de izlerim sorusunun yanıtlarına geldi sıra. 3. Boyut ve F1″i bir arada sunan yüksek teknolojili TV”ler konusunda büyük bir rekabet yaşandı. Pit-stop”lar, motor gücü ve elbette pilotların yetenekleri sayesinde kazanları bir araya getirdik.
 

Panasonic Smart VIERA DT50E
42 inç Panasonic Smart Viera LED TV modellerinden TX-L42DT50E büyük yarışta “finish” çizgisini en önde geçen modellerden biri. Active Shutter Progressive 3D teknolojisi ile görüntüleri en çarpıcı haliyle üreten VIERA DT50, 1,600Hz Arkaışık taraması, HTML 5 destekli web tarayıcı, DLNA ve USB HDD kayıt özellikleriyle öne çıkıyor. VIERA Connect servisiyle akıllı bir televizyondan beklenenleri fazlasıyla sağlayan DT50, TY-CC10W Skype kamerası ile TV yayınlarını izlerken aynı anda Skype üzerinden video görüşme yapmanıza da imkan veriyor. Böylelikle yarışı izlerken dünyayla da bağlantı da kalabiliyorsunuz.
 

 
Samsung ES6710 Smart TV
Bir F1 aracı, yüksek teknolojisinin yanında bir “estetik” harikasıdır. Tasarımına dair tüm detaylarıyla adeta görsel sanatlara vurgu yapan F1 araçlarını yine yüksek hızlara yatkın bir diğer sanat abidesi Samsung ES6710 Smart TV”yle izleyebilirsiniz. Evinize şıklık ve estetik katmak için start”ı bekleyen bu “çok akıllı” TV”nin minimal yapısı ve beyaz çerçevesi de dikkat çekici.

 

Toshiba TL968
Toshiba TL968 serisi ile yarışa daha yoğun şekilde hazırsınız. 1920 x 1080p çözünürlük ve Edge LED arka aydınlatma ile 16:9 LCD panele sahip serinin diğer özellikleri arasında Dahili Wi-Fi, USB Video Recording, Intel WiDi, Open Browser, Skype uyumluluğu ile derinlemesine tablet ve akıllı telefon entegrasyonu, oldukça geniş bir yelpazede online içeriğe daha kolay erişim sayılabilir. Ayrıca fırçalanmış metalik rengi, görsel anlamda sizi birbirinden güzel F1 araçlarıyla dolu bir yarış padokunun yanındaymış hissine götürebilir.
 

 
Bang&Olufsen BeoVision 11
Danimarkalı teknoloji üreticisi Bang & Olufsen”in BeoVision 11 modeli, gerek tasarımı gerekse 3D özelliği ile tam bir teknoloji gurusu. BeoVision 11, eğlence ve “F1” merkezi olarak televizyonda yeni standartları da belirliyor. Sezgisel kontrolleri, yüksek kaliteli ses ve görüntü kalitesiyle görenleri kendine hayran bırakıyor. 40, 46 ve 55 inç büyüklüğünde üç farklı ekran seçeneği bulunan ürün, içerik ile dijital ev arasındaki kesintisiz bağlantının lüks adreslerinden olmaya aday. Televizyon, yeni görüntü motoru ve parlaklık polarizeri ile 200 Hz LED tabanlı LCD ekranda 3D görüntü ile yüksek bir F1 izleme keyfi sağlamayı başarıyor.

LG Smart TV GA7900

LG, hız ve rekabetin öncü teknoloji şirketlerinden biri ve F1″i evinize getiren 3D Smart TV”leriyle de dikkat çeken bir marka. 2013″e dair yüksek performanslı modellerinden GA7900 ise farklı tasarım ve popüler teknolojilere olan entegrasyonuyla da dikkat çekiyor. Kullanıcı arayüzü ile beğenimizi kazanan modelin 3D performansı da yarışın tüm heyecanını evinizin salonuna taşıyacak türden.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here