Ana sayfa Donanım Exper Survivor”da!

Exper Survivor”da!

0

Survivor”ın ünlüleri ile gönüllüleri Dominik”te Exper ile coşacak

Exper, Show TV”de her hafta milyonlarca kişiyi ekran başına kilitleyen Survivor ünlüler Gönüllüler yarışmasının bilgisayar sponsoru oldu. Dominik Cumhuriyeti’nde zorlu doğa koşullarında gerçekleşen yarışmada, adanın ünlüleri ve gönüllüleri Exper”in Karizma serisi dizüstü bilgisayarlarıyla Survivor”da yarışmanın ve kazanmanın tadını çıkaracak.
exper karizma
 

Bilgisayar kullanıcılarını her yeni ürününde ileri teknolojiyle buluşturan Exper, Acun Ilıcalı”nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor ünlüler Gönüllüler yarışmasının bilgisayar sponsoru oldu. Dominik Cumhuriyeti”nde, zorlu doğa koşullarında gerçekleşen Survivor”ın ünlüleri ile gönüllüleri Exper bilgisayarlarıyla yarışmanın tadını çıkaracak.
 

Şartların her hafta daha da zorlaştığı, düzenlenen oyunlarla ünlüler ve gönüllüler arasında kıyasıya mücadelenin yaşandığı Survivor”da bilgisayara ihtiyaç duyulan her yerde Exper ürünleri kullanılacak. Dizüstü bilgisayarda etkin kullanım ve yüksek performans arayanlar için özel olarak tasarlanan Exper Karizma”lar estetik tasarımları, güçlü donanımları ve multimedya özellikleriyle Survivor”a eğlence getiriyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here