Ana sayfa Donanım Exper EasyTab E2D

Exper EasyTab E2D

0

 

EasyTab E2D, Intel Core i5 İşlemci 3337U”nin ( 3M ön bellek, 2.70 GHz ) yer aldığı tablet ilk bakışta All In One bir PC”nin küçültülmüş versiyonuna benziyor.Tablet ve Notebook gibi iki tür kullanım içinde uygun olarak tasarlanan cihaz pazardaki birçok Ultrabook sınıfındaki ürünle eş değer sistem özelliklerinde.İşletim sistemi olarak Windows 8″e yer verilen EasyTab E2D”de 11,6″ inç dokunmatik ekran yer alıyor. 4 GB DDR3 1333MHz RAM modülünün bulunduğu cihazda 64 GB SSD depolama kapasitesi mevcut. Grafik kartı olarak birçok Ultrabook”da görmeye alıştığımız Intel HD Graphics 4000 grafik işlemcisine yer verilmiş. 1 MP ön kamera ve 2 MP arka kamerası bulunan EasyTab E2D”de stereo hoparlör desteği ve dahili mikrofon da bulunuyor. Işık sensörü, hareket sensörü ve dijital pusula gibi birçok tablet”de yer alan tüm bileşenlere Exper EasyTab E2D”de yer verilmiş.Ortam sensörü sayesinde yüzde düşük güç tüketimi sağlayan EasyTab, farklı model seçeneklerine göre yaklaşık yedi-dokuz saat arasında pil ömrü sunuyor.

 

Arka yüzeyinde bulunan destek ayağını açarak EasyTab E2D”i ofis masanızın üzerinde küçük bir All In One Pc gibi kullanabilir dilediğiniz zaman klavyesini çıkararak çantanıza atıp tablet olarak kullanabilirsiniz.

 

6000 mAh”lik Li-Ion polimer pilin yer aldığı cihazda Mikro SD Kart desteği bulunuyor. Mikro HDMI çıkış bağlantısı, kablosuz Bluetooth 4.0 ve 2 adet USB 2.0 desteği bulunan cihazın arabirim bağlantı noktalarının çeşitliliği cihaza artı puan katıyor. Exper EasyTab E2D”nin ağırlığı sadece 0.95 kg.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here