Ana sayfa Mobil Exper EasyPad P11 MS Tablet PC

Exper EasyPad P11 MS Tablet PC

0

Exper’den Tablet PC atağı Easy Pad P11 MS

Exper EasyPad P11 MS Tablet PC
EasyPad ile tablet sektörüne giren ilk Türk markası olan Exper, sisteminde Windows 7 Premium işletim sistemini kullandığı EasyPad P11MS tablet PC”yle sade ve mobilize bir dizayn ortaya koymuş. P11MS, ince tasarımıyla birlikte siyah temelli tasarım yapılandırmasıyla stilize bir görünüm sergiliyor.

Exper EasyPad P11MS, donanımıyla da dikkat çekiyor. 1.6 GHz çift çekirdekli Intel Atom N450 işlemciyle birlikte dâhili grafik kartı Intel 3150, 1 GB DDR2 RAM ve 32 GB SSD depolama özellikleri, tabletin ön planda yer alan ana bileşimleri durumunda. P11MS”nin genel performansı hız ve akıcılık sergilerken önceki versiyon Exper Tablet PC”lere göre daha başarılı bir görünüm sergiliyor.

 

Exper EasyPad P11 MS Tablet PC
Exper EasyPad P11MS, 11.6 inçlik 1366 x 768 piksellik ekranıyla başarılı bir dokunmatik ekran izlenimi bırakıyor. P11MS”nin çoklu dokunmatik özelliğine sahip ekranı, bir önceki versiyon ürün olan EasyPad P10″a oranla ışık altında daha iyi performansa sahip. Bununla birlikte büyük parmaklara sahip kişiler için dokunmatik klavye bazı handikaplar içeriyor. Klavye düzeneği daha hassas ve büyük olabilirdi. USB ve mini HDMI bağlantıları bulunan P11MS, ses çıkışıyla da gayet iyi bir tablet PC. Oyun oynanabilirlik testlerinde 3D oyunlarda dâhil olmak üzere dahili grafik kartının genel donanım örgüsüyle uyum içinde olduğu ve iyi performans ortaya koyduğu net olarak belirtilebilir.

www.exper.com.tr

Fiyat 1148 TL

TASARIM: 5
KULLANIM: 4
PERFORMANS: 4

Puan:84

Artılar:

+Şık tasarım
+ Windows 7 Premium

Eksiler:

-Dokunmatik ekran daha iyi olabilirdi

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here