Ana sayfa Donanım Exper’den yeni Style

Exper’den yeni Style

0

Yenilenen Exper Style, netbook”tan daha fazlasını vaat ediyor.

Tüketicilerin beğenisine sunduğu yenilikçi ürün grubuyla geleceği bugünden yaşatan Exper, taşınabilir bilgisayar segmentinin en iddialı üyesini satışa sunuyor. Yenilenen yüzüyle dizüstünün moda ikonu olmaya hazırlanan Exper Style, şık tasarımı, küçük ve kolay taşınabilirliği ile arzulanan hafifliği dizüstüne getiriyor.
Sahip olduğu güçlü bileşenleriyle, kategorisinin en akıllı ve beceriklisi olan yeni Exper Style, Intel”in Atom™ N450 işlemcisi ile donatıldı. İki farklı renk seçeneği (siyah ve beyaz) bulunan Style, 10.2 inç büyüklüğündeki 1024×600 piksel LED ekranıyla da tüm beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Yediden yetmişe herkesin bilgisayar ve internet ihtiyacını karşılayabilmesi için günümüzün olmazsa olmaz multimedya bileşenlerini de üzerinde barındıran yeni Exper Style, 160 ve 250 GB SATA sabit disk alternatiflerine sahip. 1 GB ya da 2 GB DDR2 RAM seçeneği bulunan ürünün tüketicilerine en büyük sürprizi ise opsiyonel 3G modülü.

 

 

Pil dahil 1.2 KG ağırlığıyla sınıfının “0” bedeni olan yeni Style, dahili 3G modülü sayesinde, kullanıcısını dilediği yer ve zamanda süper hızlı internetle buluşturuyor. Windows 7 Starter Edition işletim sistemiyle gelen, 1.3 MP dahili kamera, kart okuyucu, USB 2.0 çıkışları, 802.11g kablosuz bağlantı ve harici VGA bağlantı desteğiyle yeni Exper Style”lar notebookların varlığını unutturacak.Pil dahil 1.2 KG ağırlığıyla sınıfının “0” bedeni olan yeni Style, dahili 3G modülü sayesinde, kullanıcısını dilediği yer ve zamanda süper hızlı internetle buluşturuyor. Windows 7 Starter Edition işletim sistemiyle gelen, 1.3 MP dahili kamera, kart okuyucu, USB 2.0 çıkışları, 802.11g kablosuz bağlantı ve harici VGA bağlantı desteğiyle yeni Exper Style”lar notebookların varlığını unutturacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here