Ana sayfa Haber Exper’den teknoloji şovu

Exper’den teknoloji şovu

0

2012″ye yenilenen tasarım ve donanım özelliklerine sahip ürün grubuyla iddialı bir başlangıç yapan Exper, masaüstü, dizüstü, tablet bilgisayar ve server kategorisindeki yeni ürün ve hizmetlerini tanıttı

Yenilikçi bilgisayar üreticisi Exper, bilgisayar tutkunlarının yeni gözdesi olacak masaüstü, dizüstü ve tablet bilgisayar kategorisindeki yeni ürünlerini tanıttı. Exper Genel Müdürü Orhan Korkusuz ve üst düzey yöneticilerin katılımıyla gerçekleşen toplantıda, yeni ürünler tanıtılarak, 2012 yılında planlanan projeler açıklandı.
 
Exper olarak her yeni üründe müşteri beklentilerinin ötesine geçen ürünler geliştirdiklerini belirten Orhan Korkusuz, “2010 yılından itibaren gerek ürün gerek hizmet tarafında gerçekleştirdiğimiz dönüşüm ile müşterilerimizden olumlu geri dönüşler aldık. Bu sayede 2012 yılına daha iddialı hazırlandık. AR-GE ve pazarlama ekibimiz ile masaüstünden dizüstüne, tabletten sunucuya kadar geniş bir alanda ürün geliştirme konusunda ciddi mesai harcadık. Yıl boyunca satışa sunacağımız yeni Exper”lerle oyun, müzik, yüksek performans, mobilite ve kullanacağı bilgisayarda estetik arayan herkese iyi bir deneyim yaşatıp, mutlu etmeyi hedefliyoruz” dedi.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here