Ana sayfa Haber Exper”den piyasaya son teknoloji tabletler

Exper”den piyasaya son teknoloji tabletler

0

Farklı ihtiyaçlara çözüm sağlayabilmek için tasarlanan Exper Easypad T7Q ve T8E tabletler, her kesime hitabı ile dikkat çekiyor. Dört çekirdek işlemci, Android 4.4 işletim sistemi, 1 GB bellek, 8 GB depolama alanı, 1024×600 IPS ekran, 3000 mAh batarya, Wi-Fi özellikleri ile piyasaya sürülüyor. Bununla birlikte Easypad T7Q, IPS ekran teknoloji sayesinde ekran açısında yaşanan problemlere de çözüm sağlıyor. 

Firmanın teknoloji yelpazesine yeni kattığı diğer cihaz Easypad T8E ise, Android 4.4 işletim sistemi,  1 GB bellek, 8 GB depolama alanı, 1024×768 TN ekran, 5000 mAh, Wi-Fi özelliği, 2 MP arka kamera, 0.3 MP ön kmera özellikle ve 8″ ekran büyüklüğünde olan Easypad T8E de yüksek performans ve ekonomik çözümlerle kullanıcıya sunuluyor.

Easypad T8Q modelinden sonra aynı serinin devamı olarak üretilen Easypad T7Q ve Easypad T8E modelleri, dört çekirdek işlemci özelliği ile birlikte , diğer çift çekirdek işlemcili ürünlere göre 5 kata kadar daha fazla enerji verimliliği ve %50’ye varan yüksek performans sağlıyor. Android 4.4 sürümü ile gelen Exper‘in yeni tabletleri, bu sayede daha akıcı bir arayüze sahip oldu. Bununla birlikte uyarı çubuğunun saydam hale gelmesiyle ekranda o an yapılan işlemle ilgili her ayrıntı görülebiliyor.

Sekiz çekirdek grafik kartı, hassas dokunmatik ekranı hızlı erişim sağlaması ile birlikte çift kamerası ile görüntülü konuşma yapılabiliyor. 

Exper’in yeni çözümler sağladığı tabletlerden Easypad T7Q 299 TL’ye, Easypad T8E ise 399 TL’ye teknoloji mağazalarında kullanıcılara sunuluyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here