Ana sayfa Haber Exact Türkiye pazarında Online! (Video)

Exact Türkiye pazarında Online! (Video)

0

Dünya yazılım devi Exact ve Triodor ortak oluyor.

Dünya yazılım devi Hollandalı Exact ve yine Hollanda”da 3 Türk tarafından kurulan yazılım şirketi Triodor Software BV, 12 Mayıs 2010 tarihinde Türk ve Hollanda basınının katılımıyla İstanbul”da düzenlenenen bir törenle ortaklık anlaşması imzaladılar.

Bu anlaşma ile kurulan Exact Online Türkiye şirketi ilk ürün olarak “Exact Online web tabanlı muhasebe yazılımı” ile Türkiye pazarına girdi.

Dünyanın 125 ülkesinde faaliyet gösteren ve şirketlere yazılım geliştirme alanında hizmet veren Exact, Triodor Software BV ortaklığıyla Exact Online adıyla Türkiye pazarına girdi. İki şirket arasındaki anlaşma, geçtiğimiz günlerde ABD Başkanı Obama”dan başarılı girişimci olarak özel davet alan Triodor Software BV CEO”su Atilla Aytekin ve Exact CEO”su Rajesh Patel tarafından imzalandı.

Dünya yazılım devlerinden biri olan Exact”ın Türkiye”yi yatırım için seçmesinin nedenlerinden biri de internet kullanım oranının yüksek olması. Exact, Hollanda ve Belçika”dan sonra Avrupa”da üçüncü büyük yatırımını Türkiye”ye yapmış olacak. Exact Online Türkiye ofisinde ilk etapta 100 kişi çalışacak, yıl sonuna kadar bu rakam 150″ye yükselmiş olacak.
 

Exact Online, ilk ürün olarak “Exact Online web tabanlı muhasebe yazılımı” ile Türkiye pazarına girdi. Finansal verileri anlama ve kontrol edebilme konusunda yol gösteren web tabanlı bir muhasebe yazılım programı olan ürün, tek bir tıkla her çeşit finansal işlemi kolaylıkla yönetebilmeyi sağlıyor. ürünün hedef kitlesi Türkiye”deki tüm muhasebeciler ve KOBİ”ler.

 

Tanıtım toplantısının ardından Triodor Softwear CEO’su Atilla Aytekin ile Exact Online ve BT’nin geleceğini konuştuk. İzleyin…
Haberin diğer detaylarını bir sonraki sayfada bulabilirsiniz.

 

Web tabanlı bir muhasebe yazılım programı olan EXACT ONLİNE ile muhasebe her zaman her yerde kontrolünüz altında!

Kullanıcı dostu bir yazılım olan Exact Online, muhasebe bilmeyenlerin bile rahatça kullanabileceği bir program. Bu programda Türkiye”deki mevzuata uygun olarak güncellemeler otomatik olarak yapılıyor ve ayrıca ücretlendirilmiyor.

İster faaliyete yeni başlayan bir girişimci olun, ister büyük bir organizasyona sahip olun, Exact Online”da size özel bir çözüm mutlaka bulunuyor. Exact Online ile sadece internet bağlantısıyla istediğiniz her yerde ve her zamanda muhasebe işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve kontrol edebilirsiniz. Sunucu ve donanım yatırımı yapmadan, Esure sertifikalı yüksek güvenlikli yazılım üzerinden çalışabilir, kayıtlarınızı şablonlar vasıtası ile kolayca yönetebilir, istediğiniz raporları kullanabilir, tüm rapor ve verilerinizi Microsoft Office uygulamalarına aktarabilirsiniz. Muhasabeciniz ile online iletişim kurabilir, gerektiğinde verileriniz üzerinde online düzeltme yapabilirsiniz. Otomatik güncellemeler sayesinde her zaman en son versiyonlarla ve mevzuata uygun çalışırsınız. Güncellemeler, hosting ve müşteri desteğini içeren “her şey dahil abonelik” sayesinde düşük maliyetle çalışabilirsiniz.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here