Ana sayfa Haber Evler Drone Sistemi İle Daha Güvenli Olacak

Evler Drone Sistemi İle Daha Güvenli Olacak

0


Evlerin daha güvenlikli olması isteği, artan suç oranlarıyla birlikte en çok talep edilen konulardan bir tanesi oldu. Drone sistemleri ile birlikte bunu sağlamak artık çok daha kolay.

Evlerin 360 derece görüntülenmesi ile birlikte; güvenlik de 360 derece seviyelerine kadar çıktı. Ancak bundan şu anda küçük bir kesim yararlanabiliyor ve uzun sürede bu durum değişmeyecek gibi görünüyor.


Drone Sistemi İle Koruma Nasıl Sağlanacak ?


Tüm sistem; Drone aletinin istasyonundan ayrılması ve ardından yol planlaması yapmak için Sunflowers’ı kullanarak engelleri önlemek için yerleşik kameralarını kullanmasına bağlı. Burada oldukça hiyerarşik bir düzenin olduğundan bahsedebiliriz.

Tüm ekipmanlar birbirini destekliyor.
Kendi kişisel dron gözetim sisteminizi çalıştırma kavramı, aşırı görünebilir olsa da, Sunflower Labs Ceo’su Pachikov bunu, uygulanabilir ve yeni bir caydırıcı tip olarak görüyor.


Aksiyon sporları meraklıları için; kendi kendine uçan bir drone olan Skydio’ya benzer şekilde, Sunflower da yeni drone uçaklar üretmeye devam ediyor.

Sunflower; hem evdeki tüketicilere, hem de güvenlik sektörüne hava video gözetimi vaadini satmak için hızlı olgunlaşan drone pazarından yararlanıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here