Ana sayfa İnternet Evenote Food ile yemek çarkı yarışması

Evenote Food ile yemek çarkı yarışması

0

Dünyanın her şeyi hatırlamasına yardımcı olan Evernote, EvernoteFood ile Yemek çarkı Yarışmasını duyurdu

Mutfakta yaratıcılıktan hoşlanıyor musunuz? Lezzetli tarifler keşfetmeyi ve yaratmayı sever misiniz? öyleyse hatırlanmaya değer yemek anlarını Evernote ile paylaşın ve yepyeni bir GalaxyTab 2 kazanma şansını yakalayın!

Yarışmaya Nasıl Katılacaksınız?
İsteyen herkesin katılımına açık olacak yarışmada, yarışmacılar, Evernote”un Facebook sayfasından(http://on.fb.me/13c3GAE) her hafta güncellenen yemek çarkında belirtilen malzemeleri kullanarak bir yemek yapacak. Yapılan yemeğin görselini yükleyecek ve paylaşacak.

Yarışma kapsamında herkes beğendiği yarışmacıya oy verebilir. Yarışmacılar paylaştıkları yemek fotoğraflarının kusursuz olmasını sağlayıp çevrelerindeki herkesi onları oy vermeye teşvik edebilir. Yarışma boyunca EvernoteFood”un kullanımıyla ilgili ipuçları yayınlanacak.
 

Yarışmanın ödülü
EvernoteFood bu aykiAndroidlansmanını kutlamak amacıyla, şanslı bir kişiye yepyeni bir GalaxyTab 2 kazanma şansı sunuyor.

üç haftalık yarışmanın sonunda en çok oy alan beş tarif arasından, www.trendus.com “un en beğendiği galip seçilecek. Ama büyük ödülü kazanamayanlar umutsuzluğa kapılmasın, çünkü her hafta en çok oy alan 3 fotoğrafa 1 yıllık Evernote Premium üyeliği verilecek.
 

EvernoteFood”u bilgisayarınıza buradan (http://evernote.com/intl/tr/food/) ; cep telefonunuza ve tabletinize ise cihazınızın uygulamalarından yükleyebilirsiniz.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here