Ana sayfa Donanım Evde sinema keyfi Epson Z8000 ile çıkar

Evde sinema keyfi Epson Z8000 ile çıkar

0

Epson”ın renk ve parlaklık sihirbazı yeni projektör serisi EB-Z8000 pazarda yerini aldı. Dünyada bir ilk olan “ikili lamba teknolojisi” ile üretilen bu yeni seri, ev ve ofis uygulamalarında harikalar yaratıyor…

Dijital görüntüleme ve baskı teknolojileri alanının öncü markası Epson, 20 yıllık teknoloji birikimini yüksek parlaklıktaki eşsiz projektör ailesiyle taçlandırıyor. Dünyanın ilk ikili lambalı WUXGA (Widescreen Ultra Extended Graphics Array – bir geniş ekran görüntü sistemi) projektör serisi Epson EB-Z8000, geliştirilmiş güçlü 6000 lümen parlaklığı ve öncü 3LCD teknolojisi ile en iyi görüntü kalitesinin tadını çıkarmanızı sağlıyor.
 

Epson”ın tüm modellerinde yer alan ve öncüsü olduğu 3LCD teknolojisiyle çarpıcı renk ve parlaklık seviyesine ulaşan Epson EB-Z8000″i benzerlerinden ayıran özellikleri bunlarla sınırlı değil. Birleşik Epson Cinema Filter teknolojisine sahip Epson EB-Z8000W renk aralığı, film yapımcılarının gerçekte amaçladığı şekilde hassas ve sadık renk reprodüksiyonunu sağlıyor. Böylece dijital sinemada kullanılan DI renk standardını bu projektör ailesiyle yakalamak oldukça kolay. Epson, “Renkli Işık çıkışı” özelliğiyle kullanıcılara, renk performansını değerlendirmek için basit, doğru ve kolay bir yol da sunuyor.

Seride yer alan ürünler, sadece evde sinema keyfi yaşatmakla kalmıyor, ofislerde de olağanüstü şıklıkta sunumlar hazırlamanızı kolaylaştırıyor. Nasıl mı? Epson”un yenilikçi optik teknolojisi, olağanüstü görüntü kalitesi sağlarken, projektörün otomatik irisi, her kontrast gölgesini sunumunuza yansıtmanıza yardımcı oluyor. Z8000 serisi ayrıca, 7000 lümen ve 5,000:1 kontrast oranına kadar renkli ışık çıkışı, gölgeler ve ışığın yanı sıra küçük baskı ve şekiller için mükemmel grilik ölçeği seçenekleri de sunuyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here