Ana sayfa Donanım Evde plak dinlemek isteyenlere: Numark PT 01

Evde plak dinlemek isteyenlere: Numark PT 01

0

Günümüzde ürettiği yenilikçi Dj ekipmanları ile adını sık sık duyduğumuz Numark markası , PT-01 pikabının güncellenmiş modeli ile karşımızda

Portatif pikap olarak tasarlanan PT-01 USB’nin bir önceki modeli olan PT-01″den farkı direkt olarak bilgisayarınıza USB”den bağlanabilmesi!
numark PT-01

Peki pikabınızı USB”den bağlamanız size ne gibi bir avantaj sağlar? öncelikle dinlemekte olduğunuz plağınızı, aynı zamanda bilgisayarınıza USB veri yolu ile tam zamanlı ve ses kaybı olmadan direkt olarak kaydedebilirsiniz. Hepimizin bildiği gibi plaklarda zamanla oluşan ses kayıpları hepimizin canını sıkmıştır bu yüzden de cihazın arşivinizde bulunan plaklarınızı bilgisayar ortamına direkt olarak aktarması gerçekten çok önemli bir özellik. Zaten PT-01 modeli de tamamen ev kullanıcılarına yönelik tasarlanmış olduğundan üzerinde bulunan USB özelliği gerçekten akıllıca düşünülmüş. Profesyonel kullanıma yönelik bir pikap olmayan PT-01’i diğer pikaplardan ayıran özelliklere değinecek olursak; üzerinde bulunan dahili hoparlörü ile herhangi bir ses kaynağına ihtiyaç duymadan plaklarınızı dinleyebilirsiniz.
 

Bir başka özelliği ise; üzerinde bulunan RCA çıkışı sayesinde topraklamaya gerek kalmadan pikabınızı ampli yardımıyla dinlemenize olanak sağlaması. Portatif pikap olmasının verdiği avantajlardan biri de enerji kaynağı olmayan yerlerde pil ile çalışabilmesi. Son zamanlarda insanların eskiye duyduğu özlem ile birlikte pikabın tekrar Turkiye”de popüler olması ve plak dinlemek isteyen insanların sayılarının giderek artması PT-01 USB ‘yi ele almamıza nende oldu. Kısacası evde plak dinlemek isteyenlerin korkmadan alabileceği bir pikap PT-01 USB .

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here