Ana sayfa Donanım Evde Müzik Keyfi

Evde Müzik Keyfi

0

Kablosuz müzik keyfi için Sonos ZonePlayer S5

Müzik birçoğumuz üzerinde öyle güçlü bir etkiye sahip ki stresli bir günün ardından bizi dinlendirebilir, herhangi bir durum için yaratmak istediğimiz özel atmosferi kolayca sağlayabilir ya da bir toplantı öncesinde eşsiz bir motivasyon kaynağı olabilir bizlere. Fakat evin her köşesini istila eden kablolar bu keyfi kâbusa dönüştürür çoğu zaman. Kablosuz müzik keyfi yaşamak isteyenler için Sonos ZonePlayer S5, iyi seçeneklerden biri.

Sonos”un yeni ürünü S5, içeriğindeki 5 hoparlörün (2 tweeter, 2mid-range drivers ve bir adet subwoofer) sağladığı kristal netliğinde ve doyurucu ses kalitesi ile müzik keyfi sunan hepsi bir arada olarak adlandırılabilecek bir sistem.

Bilgisayarınızdaki kişisel müzik arşivinizin yanı sıra 35.000 radyo istasyonu ve Pandora, Last.fm, Sirius, Napster gibi online müzik servisleri ile kesintisiz ve limitsiz müzik keyfi yaşayabilir ve twitter”a tweetler gönderebilirsiniz. Tüm bunlar için gereken sadece internet bağlantısı.

 

 

 

S5 her yere taşınacak kadar hafif ve kitaplığınıza yerleştirebileceğiniz kadar kompakt boyutlara sahip. Ayrıca Sonos ürünlerinin ortak özelliği olarak birbirleriyle kablosuz olarak bağlanabilir ve 32 odaya kadar genişletilebilir olmaları. Böylelikle evinizin istediğiniz köşesinde aynı anda aynı ya da farklı müzikleri senkronize bir şekilde dinleyebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here