Ana sayfa Haber Evde Güven ve Konfor İçin

Evde Güven ve Konfor İçin

0

Soğuk bir kış günü, yataktan çıkmadan çay-kahve makinesi çalıştırmak ve birkaç dakika daha yatak keyfi yapmak; acele ile işe hazırlanıp evden çıkarken prizde unutulan saç maşasını evden uzaktayken kapatabilmek; tatildeyken evde yaşanıyor hissi vermek için bazı lambaları yakıp kapatabilmek; haftalık ya da aylık olarak bazı cihazların elektrik tüketimini görebilmek… Evlerin güvenliği ve konforu için tüm bunları ve benzer farklı işlemleri TP-Link® akıllı prizlerle yapmak mümkün.

Günümüz modern yaşamı evde kullandığımız elektrikli ürün sayısını sürekli artırıyor. Yemek yaparken kullanacağımız suyu elektrikli ısıtıcı ile ısıtıyoruz, ekmekler elektrikli kızartma makinesinde kızararak sofraya geliyor, kadınlar saçlarını kurutmak ve şekillendirmek için elektrikli ürünler kullanırken erkekler elektrikli tıraş makineleri ile güne hazırlanıyorlar; ofislerde ve evlerde su sebilleri elektrikle çalışıyor… Durum böyle olunca bu cihazların tehlike oluşturmayacak şekilde kullanılıp işleri bittiğinde prizden çekilmeleri hem güvenlik hem de elektrik tüketimi açısından önemli. Günlük koşturmaca arasında bu kadar cihazı kontrol etmek ise giderek daha zor hale geliyor. Akıllı prizler, bu noktada devreye giren ve hayatı kolaylaştıran ürünler.

TP-Link HS110 akıllı prize takılı bir cihazı, nerede olunursa olunsun telefon ya da tablet bilgisayar üzerinden açıp kapatmak, tüketim değerini ölçmek, tüketilen elektriği raporlamak mümkün. Böylece saç maşasını ya da ütüyü prizde unutma derdi sona ererken, yataktan çıkmadan çay-kahve makinesini çalıştırabilmek de mümkün oluyor. Akıllı prize takılı bir abajurdaki lambayı, tatildeyken bile akıllı telefondaki Kasa uygulaması sayesinde istenildiği zaman açıp evde biri var hissi yaratarak güvenliği artırmak da çok kolay.

Evde güvenliğin yanı sıra konforu da artıran TP-Link akıllı prizler, aynı zamanda elektrik tüketimini kontrol etmeyi ve azaltmayı da sağlıyor.  Tüm teknoloji marketlerde ve online alışveriş sitelerinde bulunabilen TP-Link akıllı prizler KDV dahil 45 USD’den başlayan fiyatlara sahip.


Ayrıntılı bilgi için:

https://www.tp-link.com/tr/products/list-5258.html

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here