Ana sayfa Haber Evan Blass Huawei P20 bombasını patlattı

Evan Blass Huawei P20 bombasını patlattı

0

Huawei’nin iPhone X benzeri çentik modasını takip edip etmeyeceği konusunda bir şüphe vardıysa da, Even Blass bu şüpheyi gidermiş oldu. Mobil cihazlar alanında tecrübeli bir sızdırıcı olan Blass P20 serisine ait tüm cihazların basın görsellerini Twitter’da yayınladı. Modellerin üçünün de ön yüzünde kamera için ayrılmış bariz bir oyuntu görülüyor. Resimler aynı zamanda modeller arasındaki bazı farklılıkları da yansıtıyor. Pro modeli öne çıkan model olarak göze çarpıyor. 

Bu sızıntıyla birlikte Pro modelinde üçüncü bir kamera olacağına dair söylentiler de doğrulanmış oldu. Bununla birlikte diğer iki modelde iki kamera bulunuyor. Huawei, P20’nın 27 Mart’ta düzenlenecek olan etkinliği için ‘mooore with AI (Yapay zeka ile çokkk daha fazlası)’ sloganıyla reklam yapıyor bir süredir. Nesne algılama özelliğinin sağlanması için üçüncü bir kameranın olacak olması ihtimali oldukça yüksek. Aynı zamanda P20 Lite modelinin, arkasında parmak izi okuyucusu bulunan tek model olduğu da göze çarpıyor. Lite modelinin ekranı 5.8 inç, önbelleği 4 GB ve dahili hafızası 64 GB olarak gelecek. 

Modellerin ne zaman satışa çıkacakları ve fiyatlarının ne olacağı gibi konular henüz belirsiz olmakla birlikte, söz konusu sızıntı, Huawei’nin stratejisini ortaya koyuyor: Huawei’ de ASUS gibi bütünsel ekranlı telefonları geniş bir fiyat aralığıyla sunarak, Apple’ı vurmayı hedefliyor. Bununla birlikte P20 serisinin göz alıcı ekranlarının dışında tüketiciye sunacağı başka özellikleri de var mı, göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here