Ana sayfa Haber Ev telefonum olmasın ama internetim olsun diyenlere müjde!

Ev telefonum olmasın ama internetim olsun diyenlere müjde!

0

TurkNet”in yeni hizmeti “Sadece İnternet” internete abone olmak için sabit telefon hattına sahip olma koşulunu ortadan kaldırıyor

İnternet için artık sabit telefona gerek yok! ADSL aboneliğine sahip olup sabit telefon kullanmak istemeyenler için getirilen Yalın ADSL anlayışı Türkiye”nin en büyük bağımsız servis sağlayıcılarından TurkNet”in sunduğu Sadece İnternet hizmeti sayesinde internet kullanımının sade ve hesaplı bir yoluna dönüşüyor. çünkü bu hizmet sayesinde tüketiciler sadece zorunda kaldıkları için bağlattıkları sabit telefon hattı için ayrı bir fatura ve vergiler dahil aylık 20 TL”yi bulan sabit telefon ücreti ödeme zorunluluğundan kurtuluyor.
TurkNet

Telefonsuz internet için başvurudan başka işleme gerek yok
Yalın ADSL kullanmak isteyenler www.sadeceinternet.com adresine girerek ya da 4448866 numaralı çağrı Merkezini arayarak başvuru yapabiliyor. Abonelerin taleplerinin yazılı olarak TurkNet”e ulaşmasından sonraki 10 iş günü içerisinde onay süreci olumlu sonuçlanan başvurular için Sadece internet hizmeti başlamış oluyor. Kullanıcının bu esnada bir sabit telefon hattı varsa bunu iptal ettirme zahmetine girmesine gerek kalmıyor. çünkü yazılı onay karşılığında bu işlemi TurkNet üstleniyor. Böylece telefonsuz internet kullanmak isteyenler bürokratik işlemlerle uğraşma zahmetine katlanmıyor. Yerleşik işletmecinin koyduğu 8,13 TL”lik (vergiler hariç) “Erişim ücreti” de hizmet bedelinin içerisinde yer alıyor ve kullanıcı bunu ayrıca yerleşik işletmeciye ödeme yükümlülüğüne sahip olmuyor. Ayrıca, Türkiye”nin en güçlü bağımsız telekom operatörü olan TurkNet”ten ADSL hizmeti almak isteyen tüketiciler, piyasanın en düşük aktivasyon ücretini ödeme avantajından da yararlanıyorlar.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here