Ev sineması için editörün seçimi 4K UHD Blu-Ray filmler

4K Ultra HD Blu-ray inanılmaz resim ve ses kalitesi sunuyor. İşte bazı film önerilerimiz.

4K, ev sineması sahnesine çıktığında, erken benimseyenlerin keyif alması için az miktarda 4K özellikli içerik mevcuttu. İlk 4K Ultra HD televizyonlardan bazılarının tüketicilere uygun fiyatlardan verildiğini göz önüne alırsak, bu talihsiz gerçek, kristal netliğinde çözünürlükle eğlenmek isteyenler için ciddi bir engel oluşturdu. Birkaç yıl geçince 4K’ya hazır TV’ler yeni standart haline geldi, ancak yüksek kontrast ve ton farkları için yüksek dinamik aralık (HDR) da devreye girdi ve hepsi yeni bir içerik akımı oluşturdular. Şimdi, hangi filmlerin görülmesi gerektiğini seçmek yerine, 4K Ultra HD Blu-ray, film severlere inanılmaz resim ve ses kalitesini kendi evlerinin konforunda yaşama olanağı sunuyor.

Ciddi bir 4K Ultra HD kütüphanesi kurmak isteyenlere yardımcı olmak amacıyla, iyi bir derleme yapmak için Ultra HD Blu-ray kataloglarını taradık. Mevcut içeriğin her ay büyümeye devam ettiğini ve bu listeyi yenileri eklendikçe en yüksek kalitede Blu-ray filmleri ile daha sonraki sayılarımızda güncellemeye devam edeceğimizi unutmayın.

Arkanıza yaslanın, biraz çerez çıkarın, Blu-ray oynatıcıya diski yerleştirin ve çok keskin bir resim, parlak renkler ve surround sesle uçmaya hazırlanın; eminiz ki kendinizi filmin içinde bulacaksınız.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam