Ana sayfa Haber Etna Yayıncılık 10. yılını kutladı

Etna Yayıncılık 10. yılını kutladı

0

Etna Yayıncılık, Point Otel-The Game/Esentepe”de düzenlediği parti ile onuncu yılını kutladı

NewTech, Photoline, Macline, FotoTeknik, iPadMag, DigitalArts ve Sound olmak üzere süreli periyotta 7 teknoloji dergisi ve technotoday.com.tr web portalının yayıncısı Etna Yayıncılık, 18 Ekim akşamı Point Otel-The Game/Esentepe”de düzenlediği parti ile onuncu yılını kutladı.
etna yayıncılık

Teknoloji ve iletişim sektörünün önde gelen firmalarının temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşen gecede konuşma yapan Etna Yayıncılık Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Apak “Şirket olarak geçmişte neler başardığımızdan ziyade önümüzdeki yıllarda neleri daha iyi yapabiliriz konusuna odaklanmış durumdayız. 2001 yılında Macline dergisiyle başlayan yolculuğumuz bugün 7 teknoloji dergisi ve bir web portalı ile sürüyor. Teknoloji yayıncılığı alanında uzmanlaşmış bağımsız bir yayınevi olarak hiç bir sermaye grubuna, gazeteye veya yabancı bir kaynağa bağlı olmadan on yıldır hızlı, doğru, tarafsız habercilik yapma iddiasını taşıyoruz. Felsefemiz, okuyucumuz nerede ise biz oradayız. Okuyucumuz Trabzon”da ise biz oradaki bayideyiz, iPad”de, iPhone”da ise tüm dergilerimizle App Store”dayız, e-dergi okuyorsa technotoday üzerinden dergilerimiz e-dergi. Okuma alışkanlıklarındaki değişim klasik yayıncılık anlayışında dönüşüme neden oluyor. Buradaki mesajı hızlı ve doğru algılayabilen yayıncıların hayatta kalabileceğine inanıyorum. Mutlaka gelecek her yeni yıl bizi başkalaştıracak. Muhtemelen yeni teknolojiler kullanarak şu an hayal etmekte zorlandığımız farklı, alternatif platformlar üzerinden okuyucumuza ulaşmış olacağız. Fakat bu süreçte Etna için değişmeyen tek şey, bizi bugüne getiren yayın ilkelerimiz olacak.” dedi. Konuşma sonrası başlatılan ödüllü oyun turnuvaları geceye rekabet getirerek ayrı bir renk kattı.

etna yayıncılık

Etna Yayıncılık, teknoloji yayıncılığı konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla tüm Türkiye”de dağıtımı yapılan periodik yayınlarının dışında teknoloji, iletişim sektörünün lider firmalarına kurum içi iletişim dergileri, ulusal yarışma, konferans ve eğitim seminerleri organize etmektedir.
 

Diğer fotoğraflar için tıklayın.

 

 

etna yayıncılık
etna yayıncılık

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here